Hirdetés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • A gépház modding sötét oldala. (rewrited)

    lo RGB? Világítós ventik? LCD kijelző a gépházban?Biztos láttál már ilyet és lehet, hogy használod is de utána néztél,...

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Daywalker #101 üzenetére

    Ezekkel a játékokkal, attól függetlenül, hogy ki választotta nincs is gond. Mondjuk szerintem kevés, de gondolom ez senkit nem érdekel.

    Viszont több oldalon is megnézve az ide vonatkozó méréseket, hogy csak házon belül maradjak, van ahol 8350-et használnak, és van olyan is, ahol 8370-et. De mindkét esetben szépen látszik, hogy "hol a helye" az FX szériának. És most csak kifejezetten a játékokról beszélek, ezek alapján pedig itt a PH-n totálisan más eredmény jött ki, mint minden más tesztben.

    Az előző teszt is jó volt, amit csináltál. Bár én nagyon kifogásoltam, hogy csak olyan kevés játék volt benne, és ennek hangot is adtam, bár megsérteni nem szándékoztam se téged, se senkit. Akkor kaptunk egy olyan, ha lehet mondani szóbeli ígéretet, hogy lesz még teszt, és akkor tesztek bele sokkal több játékot.

    Mi viszont csak annyit látunk, hegy eltelt ennyi idő, és megkaptuk ezt a tesztet.

    Szinte már csak egy dolog hiányzott a végéről, hogy csattanó is legyen, egy különösen ajánlott plecsni, játékos procinak a 8350-re.

    A proci hiányt lehetne esetleg úgy orvosolni, hogy vesztek egyet a kft-re számlával, amit lekönyveltek, aztán a teszt után feldobni az apróra nettó áron. Régen is volt ilyen, hogy értékesítve lett a tesztalany. Én pl. anno az egyik első sata tesztben szereplő 80-as vinyót vettem meg Bélától. Persze ha kaptok tesztcsomagot, úgy nyilván kényelmesebb minden szempontból.

Új hozzászólás Aktív témák