Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz banhammer #13 üzenetére

    Pont ez a lényeg amit már írtak előttem is hogy ez nem tv amin még meg is értem hogy kényelmesen kanapéból netezzen az ember bár mivel nincs bill meg egér ezért van hátránya is viszont ez egy monitor ami alapból semmit sem mutat csak ha elindítod az x oprendszert a gépről amire rá van kötve de az meg tartalmazni fog böngészőt ergó max tényleg arra lehet jó hogy 1 kedvenc oldalra felnézés indulás előtt 2 percel és nem kell bekapcsolni a gépet.

    fi:zi'k: Én már 2 évvel ezelőtt megtettem 32 colos tv-re váltottam és már ez is sokkal nagyobb élmény volt mint a tizen huszon colos monitorok de pár hónapja vettem egy 55 colos tv-t és már ezt használom monitornak a géphez így kb 5 méterről már kényelmesen a kanapéból tudok netezni az egér a karfán (jó széles) a bill meg az ölembe egyszerűen tökéletes.

    Félre értés ne essék nem felvágni szeretnék csak egy jótanácsot adni hogy akinek van "fölös" 100 körüli összege monitorra az inkább tv-t vegyen megjelenítőnek sokkal jobban jár vele.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák