Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pècsimunkás

    addikt

    válasz dbius #26728 üzenetére

    4-5 éve használom DigiCal-t .Mindig jelzett . Lehet , beállítási probléma volt .

    Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

  • dbius

    veterán

    válasz dbius #26728 üzenetére

    Visszatérnék a naptári eseményekre, ugyanis ahogy írtam a bejegyzést aznap futottam bele olyanba, hogy nem találtam a naptárba egy olyan bejegyzést, amit nem a telefonon rögzítettem, hanem gépen, webes felületen.

    Ekkor néztem meg a fiókoknál a szinkronizálás állapotát és azt vettem észre, hogy a szinkronizálás az érintett fiók naptáránál kb. héttel korábbi volt (és nem jelzett problémát). Tehát hiába volt bekapcsolva a szinkronizálás, az mégsem történt meg, ezáltal azok az események, amiket nem közvetlenül a telefonon rögzítettem az adott naptárba, nem is kerültek bele a szinkronizálás hiányában!

    Az elmúlt pár hónapban folyamatosan be volt kapcsolva a szinkronizálás, előtte pedig a taskerrel este kikapcsoltam, reggel pedig be. A folyamatos szinkronizálás ellenére nem tudom mi lehetett az oka, hogy az adott naptárat mégsem szinkronizálta hetekig...

    Úgy tűnik számomra a fentiekből, hogy akinél esemény értesítéses probléma volt, annak érdemes megnéznie a szinkronizálás legutolsó időpontját és ütemezni vagy kényszeríteni a szinkronizálást a naptár esetében. Tehát nem feltétlenül a naptárral lehet gond, hanem az események szinkronizálásával.

    Én most taskerrel újból beállítottam, hogy reggel kapcsolja be, este pedig ki a szinkronizálást (így ugye mindenképp naponta legalább egyszer újra fogja szinkronizálni az egész fiókot), valamint a synker kiegészítővel pedig azt állítottam be, hogy negyedóránként szinkronizálja az érintett naptárat (mivel nap közben gépen adom hozzá az eseményeket a naptáramhoz)

    Nálam jelenleg OpenBeta 35 van fent.

Új hozzászólás Aktív témák