Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz stellaz #346 üzenetére

    Ismeretségi körömben történet: egy jóbarátom 16 és 19 éves kora között még magának se tudta bevallani, hogy meleg. Abban a 3 évben jópár nőt megfektetett, kb 2-szer többet, mint én a 26 évem alatt, pedig én se vagyok egy szűzies ember :DDD . Érezte ő már akkor is, hogy nem igazán vonzódik a nőkhöz, de csak őket hódította, ugye az emlegetett társadalmi nyomás miatt.
    Beszéltünk már a gyerek kérdéséről, végülis 26 évesek vagyunk, már én is tervezem, és természetesen ő is szeretne, csak ő egy férfivel él együtt. Ő azt mondja, technikai akadálya nincsen, képes működő állapotba hozni a rendszert nővel is, csak nem igazán izgatja őt ez a dolog. Örökbefogadáson ő nem is gondolkodik, saját gyereket szeretne. Neki természetesen az ismeretségi körében van jópár meleg ember, és azt mondja, ettől képesek gyereket nemzeni természetes úton is. Azt mondta, 1-2 olyan "kályhameleg" (saját szavai :D ) ismerőse van, aki rendesen irtózik a nőktől való szexuális kapcsolattól, nekik ugye ilyen esetben csak a mesterséges megtermékenyítés vagy az örökbefogadás jöhet szóba.

    Itt nem is a gyerekkel van a probléma, én szerintem 2 ugyanolyan nemű szülő nem okoz semmiféle lelki sérülést a gyerekben. Persze, ha van valami tudományos állásfoglalás az ellenkezőjéről, elhiszem, de én ilyenről nem tudok.

    Itt etikai probléma van inkább, a szülők között: a legjobb eset ugye 2 homoszexuális pár összefogása képzelhető el, 2 nő, illetve 2 férfi. A párok megbeszélik, hogy összeállnak, és lesz gyerek. Utána kié lesz? Vagy a 2 család megosztozva neveli? Csinálnak 2 gyereket, és osztozkodnak rajtuk, mint valami terméken? Lásd még béranyaság kérdése, az is tiltott ugyanezen okokból, heteró párok számára is.

Új hozzászólás Aktív témák