Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • commanDOS

    senior tag

    Jézusom, ezt a sok hülyeséget ugye ti sem gondoljátok komolyan? :)
    Sok negatívumot fel lehet róni a mac os x-nek: sok korlát, viszonylag gyér szoftver kínálat, kinézet, ami ugyebár szubjektív, de fel lehet róni neki, meg, hogy sok dolog nem kompatibilis a windows-zal, stb stb. De, hogy kevésbé lenne stabil vagy felhasználóbarát?
    Öcsém, én elnézném neki az összes hülyeségét ha eldobhatnám a vistát :)
    Ezerszer meg lett már tárgyalva az 5-10 gép/ 1 oprendszer és a több 10 millió gép/ 1 oprendszer esete, ami tök nyilvánvaló. Nehogy már a windóz után bárki, aki nem IT guru egy olyan rendszert fikázzon biztonság meg stabilitás szempontjából, mint az OS X. Nevetséges :D Hogy lehetnek hibái? hogy feltörhető? hogy megeshet, hogy lefagy? Egyértelmű, emberek tervezték és rakták össze, megesnek hibák. És a vistánál? ott ugye nincsenek?
    Kezdjük csak azzal, hogy amíg az apple használható dolgokat ad a rendszeréhez, addig a microsoftnál ez koránt sincs így: Media Player (tegye fel a kezét aki használja bármelyik verzióját a Classicot kivéve?); IE (nem minősítem); Beépített cd író (egyszer használtam Nero híján, az a lemez is ment a kukába); esetleg Távoli asztal?.. nekem 3 gépen sem működött soha. Hát..azt hiszem majd mindenre külső programot használok a messengert kivéve. :)
    Szóval röviden arra akartam kilyukadni, hogy nyilván vannak hibái az os x-nek.. azokat kéne firtatni, nem az olyan dolgok egyikébe belekötni, amiben nyilvánvalóan jobb, mint a konkurencia. Mert az, hogy a win-t szidják nem városi legenda, hanem a hétköznapi dolgok egyike, sz@r de cserébe a világ legjobban támogatott rendszere, ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

Új hozzászólás Aktív témák