Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • danaudio

    aktív tag

    Egyáltalán nem utálunk, hisz én dec végén vettem T-mobile-nál 40k-ért:D
    Thx, feltolom akkor X-plorert!

    Nagggyon imádom a telót, annyira mindent tud::D
    Kezdő E51-eseknek tippek, avagy mi kell rá, hogy neked jó legyen;)

    tudom ajánlani az alábbi dolgokhoz a www.mobilesmania.com oldalt, tele van ingyenesen letölthető programokkal, játékokkal:
    progik: Messenger live; emTube(összes youtube-os videt meg lehet vele nézni); Taskman alkalmazáskezelő; google maps; world mate;opera mini 4; core player; esetleg smartmovie, de hülyeség avikat lejátszatni vele, több helyet foglal, mintha átkonvertálnád, és kicsit szaggat is mert annyira nem erős a vas;); fring (korrektül műxik, hangcsúsás van, de az a progi hibája..., más skype nemnagyon van ami fut); vbag; c2doom :kötelező progik:D...előbbi le tudja játszani az összes gameboy advance-ra írt game-et, utóbbi meg a régebbi gépre írt fps-eket...duke nukem, doom, quake, hl...ezt a telóra telepítsétek, gyorsabb lesz így az emulátor; pyBattery:elvileg részletesen mutatja az akksi állapotát, még nem műxik kell még valami hozzá hogy mennyen, esetleg valaki tud valami jó programot ami mutatja a töltés állását? mert nem nagyon szeretem, hogy mikor egy egység merülést mutat a teló, akkor van kb a felénél;);)

    hát így ezeket tudom ajánlani amit egyelőre jónak találtam;)...jah és GBA romokat meg WAD file-okat végtelen mennyiségben lehet leszedni a két emulátorhoz...egyszerűen ki se lehet próbálni mind, annyi van, és sokkal jobbak mint a legtöbb java játékok;)

    Hozzászólva a karcolós vitához, egyszerűen vigyázni kell rá, mert megérdemli;)...iPhone meg elvileg tényleg jól bírja, ha valaki beéri azzal, hogy szép nagy nyomkodható kijelzős telója van, ami tud kb telefonálni, zenét ,meg videót lejátszani, egyéb dolgok meg nem annyira érdeklik;)

Új hozzászólás Aktív témák