Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sys85

    veterán

    válasz Mr K #396 üzenetére

    Én azon vagyok,hogy az első szérianak sokkal olcsóbban kellett volna indítania,még ha nulla hasznot hozott is volna.
    Ezt fel lehetne fogni amolyan marketingnek,az emberek között szélesebb körben is ismertebb lenne ,sokkal többen vennék és kialakulna megint a "Nokia=Megbízható és jó minőség" érzése.Aztán szépen lassan emelhetnék az árakat,addigra már kialakulna egy aránylag nagyobb,stabil és a márkához lojális vevői kör.Lásd Huawei.
    A mostani igencsak telített piacra elég nehéz úgy betörni/újra betörni,hogy relatív magas áron próbálkoznak,hiába nem ismeretlen név a Nokia.
    Sajnos a WP elég rendesen lenullázta a Nokia márkát (az MS meg ki is végezte),az elmúlt 7-8 év elment a brand mellett,már csak egy szép emlékű márkanév nagyon sok embernek.
    Abból a pár emberből akik bizalmat szavaznak az új nokiának még nem lesz sikertörténete a cégnek.
    Igenis kellett volna egy "beetetési" olcsó időszak,hiába a profit a cél,az elején ez nem fog menni,vagy csak nagyon nehezen.
    Van olyan hogy minusszal kénytelen egy cég indítani,hogy azután sikeres legyen.Ha erre nincsenek felkészülve anyagilag és "imádkozzunk hogy sikeres legyen a termék és magas hasznot hozzon" mentalitással ugranak bele,akkor igen nagy eséllyel bukta lesz a vége.

    Ez az én személyes véleményem,de azt kívánom,hogy cáfoljon rám az élet és legyen sikere a Nokiának! :)

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

Új hozzászólás Aktív témák