Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krx21

    nagyúr

    Kicsit értelmetlen háborúba torkollott ez a fórum...
    De ha már elkezdtétek akkor leírom az én gondolatomat: Nekem elegem lett a PC-s fegyverkezési mániából...
    Arra lettem figyelmes, hogy a gépem folyamatosan rendszergazdai tevékenységre szorul... Új driverek, új patch és vírusirtó, ha kell komplett win install... A játékok elindítása után fraps, hogy vajon hogy fut... Még erősebb vga-val, hogy futna??? Valaki ezt szereti csinálni és én is szerettem, de belefáradtam... Talán sok hardcore PC-sben megfordult már ez a gondolat...
    Most, hogy jönnek az új konzolok, remek alkalom, hogy 2-3 évig legyen egy a nappaliban és problémamentesen szórakoztasson és a lényeg, hogy ne hajtson a kisördög a teszteléssel és az új VGA-val és egyéb hardverekkel kapcsolatban... Ráadásul most már több 10 éves tapasztalat, hogy az első 3 évben biztosan teljesítményben is fog növekedést produkálni a ps4, hisz a programozok egyre hatékonyabbak lesznek...(Igenis vannak benne jó konstrukciók a programozhatósággal kapcsolatban ami a PC-ben iszonyat rossz szerintem... Rengeteg AAA cím optimalizálatlan és problémás...) Sőt mintha pletyka szinten lett volna róla szó, hogy bizonyos dolgokat szándékosan csak később nyit meg a Sony a fejlesztők előtt, hogy mesterségesen is kialakítsák a fejlődést... Persze ezen lehet vitatkozni, hogy mért is, hisz az elején is jó lenne a plusz lóerő...
    Szóval ez az én történetem... Sokan vannak így... Most a PS4 a reménységem, nagyjából tudom mire számíthatok, remélem nem csalódok vagy ha igen, akkor pozitív irányba... ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák