Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti_s

    addikt

    válasz Dr. Akula #611 üzenetére

    Na ez rövid lett. :D

    "De azért csinálod..."

    Igen, mert nincs igazad, és szándékosan csúsztatsz, amit nem hagyok szó nélkül.

    "Itt nagy bajok vannak... Vinyóról gyorsabban bebootol??? Te hány millió rpm-en pörgetted azokat a tányérokat? De a HDD vs SSD ott jött be nálatok hogy a Win7 úgy lett gyorsabb a Win10-nál hogy előbbi SSD-ről, utóbbi HDD-ről futott. Esetleg lehetett volna floppyról is futtatni a Win10-et, hátha mégjobban sikerült volna lassítani. Ha már magától nem akar."

    Ha az ember félre akarja érteni, valóban félre lehet, de szerintem egyértelmű hogy arról van szó, hogy HDD-n gyorsabb a W7, mint a W10.

    Ezt mondtam én: "Ez már komolyan értő olvasás teljes hiánya, az idézett mondat egy zárójeles résszel folytatódik: "biztonsági frissítés nélkül hagyni több mint 100 millió felhasználót felelőtlenség. (Most az XP-s felhasználókra gondolok.)"

    Ezt te: "Örülök hogy végre bevallod hogy olvasni se szokad amire reagálsz. Nekem már feltűnt mondjuk enélkül is. Sírsz itt 100 millió magárahagyott, szerencsétlen, árva kis Win7 userről, akik mind Ryzent meg Kaby Laket használnak (a Win7 tulajok biztos már előre megkapták, még kifejlesztés előtt). Osztán honnét jöttek ki ezek a számok? Tekintve hogy még szinte meg se jelentek, de te máris 100 milliós táborról tudsz. Ami még nem is a teljes, hanem csak azok a mazohisták, akik Win7-el akarják sanyargatni magukat. Szóval, honnan az infó? Mert ugye nem azt akarod bemesélni hogy az összes Win7 usernek Ryzenje és Kabyja van? Azt azért remélem csak sikerült elolvasnod valahol hogy a többieket nem érinti a Win7 frissítés letiltás."

    Komolyan nem tudod felfogni, hogy a 100 milliós szám az XP felhasználókra vonatkozik? Tényleg 9 éves általános iskolai képzés kéne.

    "Megmondom én neked: annál több eszük is van, minthogy drága ügyvédi és eljárási költségekbe verjék magukat egy borítékolhatóan biztos bukta ügyében."

    Nyilván a te jogi profizmusod alapján ezt ki lehet jelenteni, újabb feltételezés tényként tálalva, a színvonal újra adott. :D

    "Akkor meg mit sírtok?"

    Nem magam, magunk miatt, hanem azok miatt akik nem tudják megoldani. Én ha nem találnék kiskaput, ugyanolyan áldozat lehetnék, mint egy átlag dobozos W7 user.

    "Bár csak a tiéd is hasonló szinten lenne, nem értetlenkednél itt folyamatosan."

    Nyilván ez minden cég álma, sötét szemellenzős emberek, szerencsére nem talált ez most be.

    (#610) Polllen

    Szerencsére minálunk a családban a 7-el sincs semmi probléma. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák