Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz peti_s #603 üzenetére

    "újra ugyanazokat a köröket futjuk, én már unom"
    De azért csinálod...

    "Volt szerencsém HDD-vel, és SSD-vel is több W10-s gépet is használni, HDD-vel lassabb. Gyorsabban feláll a rendszer, de a használat közben lassabb."
    Itt nagy bajok vannak... Vinyóról gyorsabban bebootol??? Te hány millió rpm-en pörgetted azokat a tányérokat? De a HDD vs SSD ott jött be nálatok hogy a Win7 úgy lett gyorsabb a Win10-nál hogy előbbi SSD-ről, utóbbi HDD-ről futott. Esetleg lehetett volna floppyról is futtatni a Win10-et, hátha mégjobban sikerült volna lassítani. Ha már magától nem akar.

    "Ez már komolyan értő olvasás teljes hiánya, az idézett mondat egy zárójeles résszel folytatódik: "biztonsági frissítés nélkül hagyni több mint 100 millió felhasználót felelőtlenség. (Most az XP-s felhasználókra gondolok.)"
    Esetleg olvassa fel neked valaki?
    "
    Örülök hogy végre bevallod hogy olvasni se szokad amire reagálsz. Nekem már feltűnt mondjuk enélkül is. Sírsz itt 100 millió magárahagyott, szerencsétlen, árva kis Win7 userről, akik mind Ryzent meg Kaby Laket használnak (a Win7 tulajok biztos már előre megkapták, még kifejlesztés előtt). Osztán honnét jöttek ki ezek a számok? Tekintve hogy még szinte meg se jelentek, de te máris 100 milliós táborról tudsz. Ami még nem is a teljes, hanem csak azok a mazohisták, akik Win7-el akarják sanyargatni magukat. Szóval, honnan az infó? Mert ugye nem azt akarod bemesélni hogy az összes Win7 usernek Ryzenje és Kabyja van? Azt azért remélem csak sikerült elolvasnod valahol hogy a többieket nem érinti a Win7 frissítés letiltás.

    "Ezt majd megteszik helyettem felkészültebb, a jogi környezetet ismerő emberek. Kiderül majd mi lesz, idő kérdése."
    Megmondom én neked: annál több eszük is van, minthogy drága ügyvédi és eljárási költségekbe verjék magukat egy borítékolhatóan biztos bukta ügyében.

    "Fel fogjuk tenni az új biztonsági frissítéseket, az új hardverre ne aggódj."
    Akkor meg mit sírtok?

    "hidd te is baromi viccesnek magad, hiányos idézet volt, a felfogási képességetek hasonló szinten van."
    Bár csak a tiéd is hasonló szinten lenne, nem értetlenkednél itt folyamatosan.

Új hozzászólás Aktív témák