Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peti_s

    addikt

    válasz 0P1 #367 üzenetére

    Nem tudom máshol hogy megy, mi nálunk 7000 alkalmazott van, de nem tudom ennek mi köze lenne bármihez is. Próbáltuk a W8-t, a W8.1-t, és a 10-t is, az általunk használt szoftverekre a 7 volt a legstabilabb. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy több gépen, 3.-4. generációs i5-kön meg XP fut, mert ahhoz a szoftverhez még a 7 sem felelt meg. Ez van. Amúgy érdekes, hogy az XP sem igényel különösebb drivert ezekhez.

    (#369) Dr. Akula, ezzel a hszeddel az a baj, hogy egy olyan hszre válaszoltál akinek igaza van. Ha valaki nem akar másik OS-t, akkor valóban az a legnagyobb veszély, hogy nem adunk rá frissítéseket. A W7-t te sem gondolhatod komolyan hogy elavult OS-nek kéne titulálni, a Microsoft most mégis bizonyos új hardverek esetén kényszerít a biztonságos használat jegyében a váltásra. Ez pont hogy a biztonsággal szemben menő, mert sokan lesznek akik nem váltanak. Az hogy mennyi idő egy hibajavítás több OS-re, hol nem szarom le? X összegért megvette több millió felhasználó a 7-t, azzal a tudattal, hogy a terméktámogatás végéig lesz frissítés. Ez belekalkulált költség, másfelől alsó hangon szerződésszegés az MS részéről, amiért érdemes lehetne perelni.

    (#370) Dr. Akula, miért lenne a 7 még nagyobb hulladék? Egy OS-t egy másikkal nem lehet teljesen objektíven összehasonlítani, függ a felhasználási területtől, a használt szoftverektől, illetve a szubjektív okoktól. Az hogy szerinted így van te dolgod, szerintem nincs így. Jelenleg is W7-ről írok, és boldog vagyok hogy nem 10-ről kell mindezt megtennem. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák