Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sztlaci

    aktív tag

    válasz fordfairlane #97 üzenetére

    Bocs tényleg eltéretem az SP2-től, de előttem is voltak ennek jelei. :D

    Ha vírusos lesz a gép 70% felhasználói hiba, (rákattintgat mindenre), 25% nem megfelelő/aktív vírusirtó, 3% feltört honlap, 2% Win hibafoltozás nem telepítése.
    Cégnél 20 gépből háromra mászott fel az sp3, ebből egyet újra kellet pakolni, mert nem indult utána. (Bocs hazudok, mindig újraindult.) Két évente kb. egy vírus jön be. A nyomtatóm meg szépen nyomtat még fotót is és 40 ml-es fekete, nem 3,5 ml mint a mai nyomtatók és simán tölthető, egy liter festék 8700 Ft. Occsóbbmintalézer!
    Akkor miért is vegyek újat, ami csipszetes és bele égették, hogy 13 hónap után dögöljön meg?
    Jó a LCD monitorra fáj a fogam, de még megy a CRT-m is. ATI meghajtók, persze közismerten kakik, de XP alatt ismeri a felbontását a monitornak. Ja és a HDD állandó karatyolása persze, hogy többlet igénybevétel, régen azért vettünk több memóriát, hogy nem cseszegesse a Win állandóan a HDD-t, erre kitalálták ezt a haszontalan idétlenséget. Biztos sokat fizettek érte a HDD gyártók. Cégnél próbáltam, több éve nem töredezettség mentesített gépet mennyi idő alatt indul, nyit meg egy Excelt, kb. 2-3% volt az elért gyorsulás, ami majdnem mérési hibahatár. (Igaz XP alatt, de miért lenne ebből a szempontból rosszabb a WIN 7?)

    [ Szerkesztve ]

    Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

Új hozzászólás Aktív témák