Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz ddekany #47 üzenetére

    Az hogy atomra lezabálná az erőforrásokat. Mivel nem a linux futtat VM-eket, és elszigetelt VM-ekben futtatja a java appleteket, hanem van egy nagy java VM, és annak az erőforrásai oszlanak szét, egy gyengébb telefonnak már a PowerAMP, az Antutu CPU master, és a super taskkiller is gondot okoz a launcher mellett. Míg ugyanaz a modell linuxszal alázza a 80k-s mobilokat (mondjuk azért az a droid nincs még kész de attól még látszik hogy kínlódik)...
    " Tud egyszerre is futtatni" nem vettem észre, azonnal kinyomta a gameservert ahogy home-ot nyomtam. Pedig RAM ban volt mert 2 másodpercen belül újraindította az appot ugyanott.
    Más kérdésem, használtál már Symbian Bellét, N900-at vagy N9-et? Mert szerintem azért nem tudod mi a multitask... Majd ha bebukik a droid mert nem tud túllépni a korlátain, és lesz más OS ugyanazon HW-n, akkor rájössz miről beszéltem, vagy nem...
    Tudniillik az N900(OMAP3430, 256MB RAM 1GHz, SGX530) tud futtatni JavaSE appleteket párhuzamosan multitaskolva embedded JRE7u6-tal, PhoneME-vel J2ME-n közben, flasht meg natív appot is, csak ez így más értelmetlen meg sok. De ha nem a Minecraft server(nem nem pocket, desktop) az egyik ezek közül, akkor még értelmes marad a sebesség is. Meg a 3d ablakváltás tudod az élő frissítésű bélyegképekkel. Na ezt csináld meg droidon. Már az ICS állóképeinek örültetek... (tudom ilyen Belleben nincs grafikusan, de multithreadet se tud a CPU...) Viszont ha érdekel azon a platformon is tudom bizonyítani hogy igenis akár két 3D alkalmazást is tud párhuzamosan futtatni.
    (#48) devast: igen amiket fentebb felsoroltam, azok a services kategóriába tartoznak, főleg hogy a médialejátszónak van egy külön mag a DSP. Nem taskok. "PowerAMP, az Antutu CPU master, és a super taskkiller" háttérben ez service, a minecraft pocket server meg task lenne, a flash webrádió is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák