Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fedorla

    csendes tag

    ezt olvastam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Mint tudjuk, hivatalosan nem létezik iGO navigáció Android operációs rendszerre, ez alól anno csak a Galaxy Spica volt a szabályt erősítő kivétel. Az android felhasználók jelentős része az iGO-t részesítené pedig előnyben minden más navigációval szemben, ha lenne megvásárolható változat belőle, ám évek óta az az NNG válasza az ilyen jellegű megkeresésekre, hogy nem szerepel a tervek között az androidos iGO fejlesztése. A napokban azonban a PDA Fan Club egyik tagja, Marcedli írt az NNG fejlesztői csapatának, a beszélgetés alant olvasható, igen biztató!

    Kedves naviextras.com Támogatás,

    Ezt az e-mailt a portál egy nem regisztrált felhasználója hozta létre.

    topic: support.category.feedback

    e-mail cím:xxxxxxxxx

    felhasználói ügynök: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:10.0) Gecko/20100101 Firefox/10.0

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Szeretnék tájékoztatást kérni arról, miért nem érhető el az iGO Android platformon jelenleg, illetve mikor válik elérhetővé.

    Próbáltam erről információt szerezni az interneten, de számtalan vélekedést olvastam csak arról, hogy miért nincs, viszont választ a kérdésemre nem kaptam. Van valami kézzelfogható oka, hogy nem fejlesztenek Androidra?

    Tisztelettel,

    xxx

    Kedves xxx!

    Köszönjük megtisztelő érdeklődését termékeink iránt! Legfrissebb hivatalos információink szerint tavaszra várható iGO Primo navigációs szoftver Android Marketen való megjelenése. További információért kövesse az igomyway.com oldalt, vagy a Facebook-ot. Amennyiben további kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal!

    Üdvözlettel, Naviextras Támogatás

Új hozzászólás Aktív témák