Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabesz

    őstag

    válasz dabadab #38 üzenetére

    "Bar ez szigoruan technikai szempontbol igy van, de ez leginkabb szorszalhasogatas."
    Közel sem az. Számlához be kell diktálni egy valag adatot, valahol még az adószámhoz is ragaszkodnak. Idő, és macera, plusz random szerencsétlenkedés az eladó részéről (elírja pl). Kisebb összegném sokszor nem is kérem a számlát, sem magam, sem a mögöttem jövőket nem szivatom az időhúzással.

    "Egyebkent a nyugtanemadas nem igazan a boltokat erinti, mert ott a tulajdonos szokott ahhoz ragaszkodni (es akar kameraval ellenorizni), hogy minden bekeruljon a penztargepbe (a penztaros zsebe helyett)."
    Meg vannak ugye a kivételek. A lokál kínai/gyros gyorskajáldában is csak egy-kétszer kaptam blokkot, utána már csak berepül a pénz a gépbe, pedig már ott is a csoda besúgógép üzemel. Érdekes, aki utánam jön, és új arc, az kap :)
    Régebben volt hogy direkt elkértem a blokkot, mert összegeztem mire mennyit adok ki, nem is értette szegény kínais, hogy most meg mi van, de beütötte, és odaadta. Ugyanúgy bármely nem multi, aki nem új arc, az közel fix, hogy nem kap blokkot, és nem kerül be a gépbe az eladás.

    [ Szerkesztve ]

    ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák