Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz gretzky77 #779 üzenetére

    Nem vagyok egy "hard" user, sose nyomkodom sokat, általában többet van készenlétben nálam egy készülék mint az átlag (este se netezek ágyból).
    Napközben nincs időm nyomkodni, ha meg dolgozom akkor meg számítógép előtt vagyok (régi "user" vagyok, ha valamit meg akarok nézni neten akkor ha van mód a számítógépet veszem elő, csak akkor a telefont ha a számítógép nem hozzáférhető.. de ha nem fontos nagyon akkor is inkább várok amíg gépközelben leszek.. Egyszerűen nem szeretem a kis kijelzős érintő képernyőket (még a 10colos tablet is kicsi számomra ilyen célra, hogy azon netezzek rendszeresen..) ... .

    Mindenesetre én gond nélkül csinálok a telefonnal 2 napos üzemidőt és akkor még 20-40%van az akkuban mikor rádugom.. de a kijelző idő ilyenkor 1-2 óra közé esik.

    Ez az egy képem van akku merülésről eddig (lehet kibírta volna még a 72órát, de péntekre esett az újabb nap, így inkább nem kockáztattam):

    Nálam a 2 napot hozza. Az biztos, hogy jobban bírja sokkal mint a korábbi Lenovo K3 Note telefonom.

    Azt tudom majd, hogy tevezek venni kirándulásokhoz .. vagy "kövér" akksit, vagy további akkukat ... nem tudom még melyiket, de valamit biztos.. utóbbi mellett szól pl. ez a töltő állomás: [link] Lehet tölteni a telefont (akár vékonyabb okkal) és egy gyári méretű akkut egyszerre. Veszek mondjuk 2-3 db plusz akkut és pár napig simán kilehet húzni vele valahol (többnapos túra.. jeee)..
    Úgy hogy még gondolkodom a kövér akku vagy több gyári között... de lehet utóbbi lesz, a kövér akkus házakhoz nincs tok, míg az említett gyárit másoló "után gyártott" dokkoló akár a smart flippes tokkal is működik.

    De készenlétben, kellemesen, diszkréten szipkázza az akkut, nem "rabolja" le és merül le nap végére hozzányúlás nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák