Hirdetés
- Milyen monitort vegyek?
- Hisense LCD és LED TV-k
- iPad topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 - 5600X / 5800X / 5900X / 5950X "Zen 3" (AM4)
- Milyen videókártyát?
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Philips LCD és LED TV-k
- Milyen TV-t vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Apple notebookok
Hozzászólok Aktív témák
-
NA ezt biztos szeretni fogja a nép(jó sock, kamera). Nekem is tetszik, de az 5.7 számomra már bazinga nagy kijelző.
3njoy the Lif3
-
Oppenheimer
veterán
"Mindent beleraktak a multimédiakirály V20-ba"
... ja, meg egy túl nagy kijelzőt is.
-
Quqesz
nagyúr
Ne má, hogy nem lesz itthon...no sebaj megyünk érte nyugatra! Remek darab, nekem a külseje kicsit nem annyira egyedi(v10 tetszetősebb volt).
Kínai ügynök vagyok, ezért vettem huaweit...
-
Peet91
aktív tag
5,7"-es kijelző mellé 3200MaH-s akksit kicsit kevésnek érzem. Jó jó a 7,5mm-es vastagság, de amikor az ember beröffenti azt a dupla hátlapi kamerarendszert, akkor a QHD kijelzővel kézenfogva olyan sebességgel fogják szétcincálni a telepet, mint etióp kisgyerek a segélycsomagot...
Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az! - IGOR [ASUS H87m-Pro, Intel Core i7 4770, 4x4GB Corsair Vengeance Pro, ZOTAC GTX 1070 Ti AMP Extreme , 2xDELL U2518D], Macbook Pro 15 2017, Apple iPhone 11 Pro, Canon EOS R
-
aladab
tag
A V10 se volt eleinte elérhető Európa ezen felén (hivatalosan), aztán mégis idehozták. Remélem mihamarabb megjelenik itt is, kicserélném rá a V10-et, ha picit javítottak az üzemidőn.
Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro
-
#16514048
törölt tag
A pletykák kisebb full hd kijelzôrôl és 4000 mAh-s akkuról is szóltak, sajnálom, hogy ezek nem bizonyoltak igaznak, úgy még kívánatosabb lenne.
Az elôlap sem tetszik túlságosan, az alul-felül szürke sáv és a lekerekített formavilág nem jön be annyira, a V10 sokkal szebb volt.
Ezeket leszámítva elég ütôs, a kivehetô akku pedig továbbra is nagy plusz nálam.
-
erahurka
nagyúr
Egy audiofil telefonban miért nem fért egy vállalható, sztereó előlapi hangszórórendszer?
A külső pedig meg sem közelíti a gyönyörű elődöt, de legalább az okádék G5-nél első blikkre szebbnek tűnik.
[ Szerkesztve ]
"Hamburger! Elengedhetetlen az egészséges reggelihez!" >>>http://fastfoodcentral.blog.hu<<< | Kajapornó: http://instagram.com/erahurka
-
gerii
addikt
Ekkora méret mellett a másodlagos kijelzőn lévő gombokat kiknek tervezték vajon?
-
DJ. Ru$y
nagyúr
Ez vicces, mert a pletykák voltak kisebb kijelzővel és kisebb aksival, kisebb kijelzővel és nagyobb aksival. Pletyka... És ez lett a vége.
Gyanús, hogy a G3-at erre váltom. És reméljük jön ide is valamilyen úton módon, ha nem is szolgáltatóhoz. Várjuk a tesztet majd és reméljük nem lesz túl sok betegsége.
Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!
-
embe
nagyúr
A G5 után hátha összeszedik magukat. Ez a teló már annak a jele...számomra. Ezt kellett volna kiadni a G5-ként.
".... a Kádár-rendszerben születtem, de nem akarok annak primitív paródiájába beleöregedni.."
-
Ricardo
félisten
Elég nagyra sikeredett. Ekkora kijelzőnél, már nem mindegy mennyire tudják kompaktra csinálni.
Ezt leszámítva jó készüléknek tűnik. Úgy néz ki a G szériától a V vettel át a vezető szerepet.
-
Matada2.3
veterán
Ez egy remek telefon lett! Az LG szerencsére még mindig tud telefont csinálni.. A kivehető akkumulátor külön előny sokak számára. A külső ízléses, szerintem méltó folytatása a V10-nek. Az akkumulátor és a képernyő mérete a problémás nekem az előbbi kicsi az utóbbi nagy. Ez nem változtat a lényegen, az LG most a Note7 ellen megint alkotott, így tovább.
Finn the human
-
Aryon87
nagyúr
Mondhatjuk ezt inkabb a G5 javitott valtozatanak is. Modularitast dobtak, kijelzomeret maradt, akksit noveltek (bar a G5 akkuja is eleg eros, legalabbis nekem jobb a G4 utan).
Amiert tetszik a V szeria: nagyobb kijelzo, dupla kijelzo. Robosztus felepites. Az audiokepesseg nekem mindegy, leven a hallaskarosultsagom miatt ugyse tudnam azt kihasznalni.
Azt sajnalom hogy szolgaltatoi kinalatba nem kerul be.Minusz pont hogy itt is a hangero gombokat oldalra raktak...
Ricardo. Elvileg a V szeria a G szeria felett van, ugy mint Samueknal a Note szeria az S felett.
Bar itt a hardver ugyanaz mind2-nel.., mig tavaly a V10 es G4 kozott a ram volt a kulonbseg hardverileg.[ Szerkesztve ]
Huawei P40Pro & Honor 20Pro - Huawei P8 Lite
-
vicze1
nagyúr
"LPCM formátumban, 24-bites, 48 kHz-es hangot képes rögzíteni a videókhoz, ami a mobilok közt egyedülállónak számít"
Még jó hogy a HTC 10-ben van fél éve, illetve tudtommal több Sonyban is(meg még aki nem reklámozza), szóval annyira nem egyedülálló. -
Lecs@
addikt
3200 mAh ( is ) kevés lesz. Nálam már itt elvérzett, mint a V10 is...
Iphone 11 Pro Max
-
-
Fred23
veterán
A MIL-STD 810G része az IPX7-nek való megfelelés is, szóval ezek szerint minimum IPX7 szinten van a vízállósága!
-
WinstonWolf
senior tag
Ha az akksija ki fogja húzni a nap végéig akkor minden esélye megvan nálam... A V10 itt vérzett el...
WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.
-
Weeman1
veterán
Elölről szép,de a hátulja nekem bazári kicsit.
Xiaomi Mi Note 10 Lite
-
babosmiki
addikt
válasz
WinstonWolf #22 üzenetére
Nálam biztosan kihúzná, a V10 is simán bírja a napot..
Szép lett, szerintem élőben meg még ütősebb lesz... várós![ Szerkesztve ]
"Galaxy S20+, Watch Active2, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."
-
Den Hadnagy
senior tag
Nagyon szép, bejön.
Jó, az akksi nem brutál, de ki tudja, hogy mit ügyeskednek szoftveresen. A vas + a kijelzőméret persze egzakt dolgok, de én azért megvárnám a tesztet, mielőtt elsiratom az üzemidőt
"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."
-
janeszgol
veterán
Leírva elég impozáns. Na akkor olvasom a HSZ-eket.
[ Szerkesztve ]
-
Balzak83
senior tag
Ez a súly már barátibb egy fokkal, de még mindig egy kicsit sok nekem. A dizájn meg sajnos adott volt, idén ilyenek az LG-k, jövőre majd belehúznak a designerek is.
-
hito
nagyúr
Ez az a generáció, ami simán átugorható szerintem. Nem hoz olyan mértékű újításokat, fejlesztéseket, ami indokolná a kezdeti 2x-2.5-es árat a V10-hez képest. Szerintem nem éri meg a generációváltás jelen esetben.
Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.
-
mrThomi
őstag
nalam is sajnos az akksi miatt ugrik. egy mate8 az is kepes vagyok lemeriteni minden nap, de azert megvarom a tesztet
Samsung Galxy S20 5G Cosmic Gray
-
sziklaik
csendes tag
Ha a fölső üres sávra raktak egy másodlagos kijelzőt, akkor nem értem, hogy a vezérlő gombokat miért nem tudták a kijelző alatti üres sávra rakni. Így olyan, mintha a kijelző föl lenne tolva 1cm-rel a kerethez képest.
-
snorbi82
senior tag
HTC Desire S -> Lg Optimus G -> LG G2 -> LG G4 -> Huawei Mate 9
-
batai15
nagyúr
hát ez nem lett rossz.
"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******
-
icemad
veterán
Lehet hogy én siklottam el felette, de most az 5.7-es kijelzőméret a két kijelzőt takarja? Vagy csak a fő kijelzőt, és ehhez jön még a kicsi is?
Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...
-
Ixion77
őstag
V10-ből kiindulva a főkijelző magában annyi.
Szerintem LG szempontjából ugyanúgy anyagi bukás lesz ming a G5. Miértet leírtam itt.
Mindazonáltal 8 hónap múlva, kiárusításkor 100e+Áfáért jó vétel lesz."Seems like humanity needs war and famine to correct itself."
-
erahurka
nagyúr
Ok, de ha az ember megnézne egy videót YouTube-on, ahhoz teljesen jó. Én is sokat használom a telefonom sztereó hangszóróit, nem értem ekkora kijelzőméretnél miért spórolják le.
"Hamburger! Elengedhetetlen az egészséges reggelihez!" >>>http://fastfoodcentral.blog.hu<<< | Kajapornó: http://instagram.com/erahurka
-
Quqesz
nagyúr
-
Stauffenberg
nagyúr
Nem mindenben értek egyet. Például:
- Strapabíróságról még semmit nem tudunk és ez is fém + műanyag lesz, meglátjuk mennyire bírja a gyötrést.
- Az akku mérete csak egy dolog, egy fejlettebb SoC jobban bánik az erőforrásokkal, G5-nél is nőtt az üzemidő a G4-hez képest és a G4 is jobb a G3-nál.De egyébként a nagy részével egyetértek.
A legfontosabb, hogy az LG mániákusan imádja a parasztvakítást. Azért nem lett G3-am, mert gyűlöltem a kijelző szoftveres élesítését. Most G4-em van, itt is például teljesen érthetetlen, hogy egy PR szerint csúcs-fotós mobil képernyőjét mi a bánatért kellett DCI-P3 standardhoz kalibrálni, miközben annak köze sincs a fotózáshoz, az egy filmes színtér, sokkal kézenfekvőbb lenne az sRGB. A kamera szoftvere is tele van agyament megoldásokkal (csak automata módban működő HDR, de csak manuális módban működő expozíció kompenzáció, stb).
BTW csípem az LG-t, mert korrekt dolgokat csinál, de aktív használat közben sokszor kibújik a szög a zsákból (mondjuk más gyártónál sincs ez másként).
--- "If I knew how to take a good photograph, I'd do it every time." - Robert Doisneau
-
Quqesz
nagyúr
válasz
Stauffenberg #42 üzenetére
Van már aki gyűrte:
[link]Kínai ügynök vagyok, ezért vettem huaweit...
-
Cranberries
tag
A V10-et a mai napig árulja a "piros műszaki áruházlánc"; meglehetősen borsos áron.
-
A guru
addikt
Hát ezt nagyon odarakta az LG lehet ez váltja nálam az edge+-t bár ha nem lesz hivatalosan forgalmazva nálunk akkor a szervizeléssel lehetnek gondok.
-
erahurka
nagyúr
Én 5.5"-on teljesen jól kihallom a sztereót, ha elöl van két oldalt. Dolby Atmos-szal legalábbis nagyon jó térhangzása van a telefonnak.
"Hamburger! Elengedhetetlen az egészséges reggelihez!" >>>http://fastfoodcentral.blog.hu<<< | Kajapornó: http://instagram.com/erahurka
-
kengyel
nagyúr
Nekem nagyon is bejön,
kengyel
-
némileg keskenyebb (78,1 mm) és jóval vékonyabb lett (7,6 mm), illetve 18 grammal kevesebbet nyom (174 gramm)
és így belefért egy fing akksi.
Hozzászólok Aktív témák
Hirdetés
ma Második kamera és kijelző, szokatlanul fejlett képrögzítés és audioképességek plusz katonai standardnak megfelelő ütésállóság – mi kell még a tökéletes óriástelefonhoz?
- [Számla + Gari] 15.4" Acer TravelMate 6593 / C2D P8700 2.5Ghz / 4GB DDR3 RAM / 160GB HDD / Kam, BT
- Dell E6430 alaplap bontásból
- ÚJ Lenovo Ideapad Flex 5 - 14"FHD IPS Érintő - i5-1035G1 - 8GB - 512GB SSD - Win10 - Közel 2 év gari
- Dell magyar billentyűzetek bontásból Vostro 14,15,17,G3
- Acer Aspire 5 - A515 - 15,6"FHD IPS - i7-10510U- 8GB - 256GB SSD+1TB HDD- Win10-MX250 2GB- 2+év gari
Állásajánlatok
Cég: Andrews IT Engineering Kft.
Város: Budapest
Cég: Nádor Rendszerház Kft.
Város: Budapest