Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ravebp

    senior tag

    Az én összefoglalt véleményem, így 2010-ben, úgy hogy volt már Iphoneon kívül minden, használtam azt is de sose vettem(szerintem már ez sokmindent elárul).50ezres 100ezres teló symbian, android wm 2003-tól végig, buheráltam romot mindenre, szóval úgy gondolom van egy valós képem, ismeretem ezekeről.
    Szóval:
    én még mindig telefonnak gondolom ezeket a kütyüket, így többségében nem értem a hiváskezelő gombokat miért kell kijelzőre vinni. Félreértés ne essék imádom a szép nagy érintőpaneleket, de ha vki sokat telefonál, merthát csak TELEFON akkor ez igencsak zavaró lehet.
    2010-ben hogy nincs copy paste sztem egy vicc ugyanúgy ahogy a nem működő bluetooth file átvitel is.
    Az új rendszer nem lett csúnya ugyanakkor, hogy nincs testreszabhatóság az ismét humor.
    Vannak itt más rendszerek is amik ezekkel együtt tudnak stabilan működni.
    A 256romot nem értem egy 1GHZ-es procihoz szerintem édes kevés.
    Én egyenlőre jelenleg úgy gondolom, hogy van az iphone ami egy egyszerű em geek felhasználóknak szánt vmi, kitűnő dizzájnal, jónéhány megkötéssel. A symbian szerintem idejét múlt, kiváncsi vagyok lesz e ott vmi komolyabb elmozdulás, mert jelen állapotban én halálraítéltnek tekintem.
    És van az android, aminek szintén vannak hibái (korai kiadások frissítés nélkül hagyása, bár ez inkább gyártói hiba mégis a google vhogy kötelzhetné őket hogy legalább 2.1ig fel kelljen fejleszteni minden eszközt, ott van még a viszonylag gyenge Hardverrel szerelt telók, amit szintén lehetne róni, na de könyörgöm legalább meg lehet őket kapni pár 10ezresért, és lehet szegényebb embernek is ilyen okostelefonja, max kicsit lassabb), viszont az egyetlen rendszer amit jelenleg szerintem tényleges OKOSTELEFONNÁ lhet alakítani. Mindem, ismétlem minden van rá, nincsenek korlátok, rengetek app, jó kevesebb mint iphone, de amire kell minden van hozzá minden használható korlátok, külünösebb bajok nélkül, elérhetőek olyan telefonok amin vannak hiváskezelő gombok, wifi tether,SZABVÁNYOS TÖLTŐ? ÉS FÜLHLLGATÓ,abszolut testreszabhatóság és még rengeteg más.
    Egyik rendszert se szeretném elitélni, megvan mindegyiknek a Rétege, talán a symbian van ilyen szempontból is veszélybe mert jó sokan pártolnak el. De jelen formában, ha ennyi pénzért kéne telefont venni biztos, hogy a WP7 lenne az utolsó a sorban... Még az iphonet is elé raknám, bár nem szeretem túlságosan, de akkor már jobb.
    Főleg nekünk magyaronak, ahol egyenlőre se windowsos market se zune, se semmi.
    azt sem értem, hogy miért nem lehet szimplán csak rámásolni a zenét, miért kell közbeiktatni mindenféle progit. Az apple legalább kezdetektől így csinálja, ott se értek ezzel egyet, de ez legyen az én bajom.
    Elnézést ha kicst bőre eresztettem

    [ Szerkesztve ]

    Rave

Új hozzászólás Aktív témák