Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • @matthew@

    őstag

    válasz Dzsosy #20276 üzenetére

    Igazából nekem a WP7 jelenlegi tudással is teljesen elég, eddig Bada-t használtam aminél a szoftverkínálat a legszegényesebb volt és azzal is elvoltam. Most egy csereutalványom van amit mindenképpen fel kell használnom, és 10k-t kéne ráfizetnem az Omnia W-re és 15k-t a Lumia 710-re, de az összeszerelés és a külső terén a Nokia nekem nagyon nem jön, be ismerősömnek is van és azt is nyomkodtam de annyira nem fogott meg mint az Omnia W. Meg azon gondolkodtam h nekem max a navigáció miatt tetszene az Omnia, és akkor inkább egy fél év múlva megveszem a turn by turn teljes eu-s naviját és akkor nem kell kompromisszumokat kötnöm a külsőt tekintve :N Viszont ezek miatt nem is tudok várni, legfőképp a csereutalvány miatt és a WP8 nekem annyira nem is fontos.
    Akkor ezt még jól átrágom,nézegetek teszteket, h tuti jól döntsek. :DDD Köszi a helpet!

    Szerk.:: Amúgy valaki akinek Lumia 710-es készüléke van, tudna nekem pár vele lőtt képet belinkelni? Akár privátba is? Csak azért mert a teszt során gyakran nem olyanok a képek mint a végleges szoftnál vagy más beállításoknál, előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

    Matthew 24:42

Új hozzászólás Aktív témák