Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz CharlieDrop #169 üzenetére

    Hát engem már párszor :) Meg amúgy ez a filozófia az "ez minden létező világok legjobbika" egyenes ági leszármazottja. Megnézném, mi lenne, ha az MS egyszer tényleg kihasználná a monopolhelyzetét.

    "Te se láttál még sok átlagjúzert. "
    Melóhelyemen van 100. Én supportálom a windózaikat :( Nagyrészt hót sötétek. A saját gépeiket is hozzám hordják. Operációs rendszert telepíteni nagy része nem tud. Volt, amelyik nem gondolta, hogy egy laptopot lehet hardveresen javítani.
    A nextnextnextfinish telepítőket nem mind tudja végignyomni. A hibaüzeneteket nem olvassák el, pláne nem értelmezik. Felírják a jelszavakat papírra (céges szabályzat tiltja, az nem gond).

    Nemrég magyaráztam egy nem szegény házaspárnak, hogy a XP támogatása, ami a P4-es gépükön van, le fog járni, újabb rendszerhez meg újabb gép kéne. Nem vágta volna őket földhöz, csak nem értették, minek kell műsik gépet venni. Mondjuk azon a vason az Lubuntu még évekig elmuzsikál.

    Amúgy nem értem. Ha valaki le tud tölteni egy programot az internetről (ehhez ugye meg is kell keresni), elindítani a telepítőt, majd válaszolni a kérdésekre, akkor miért nem tud egy szoftverboltból kiválasztani egy alkalmazást, katt a település gombra, és megvárni, amíg felkúszik?

    @orion1025 : "Ellenben a VLC és a KMPlayer élesítése túlságosan erős, élénk pixelek jelennek meg, és recés lesz a kép." Nem kell egyből a maxra húzni :) De különben bármilyen élesítástől ilyen lesz, hiszen az élesítés a kontrasztokat keresi, így kihozza a zajt is.
    Ne TV-vel teszteld, mert a kompzit azért valószínű jobb minőségű lesz, mint egy TV jel. Tehát lehet a kompozit cuccon nem lesz olyan gáz az élesítés.

    Valamirevaló embernek nincs ideje szórakozni -> miért, windózzal van? Azt is mindenki megtanulja valahogy (többség sehogy). És azzal si kell ám szórakozni.
    Ha meg nincs ideje, akkor elviszi szakemberhez, aki megoldja a bajait.Azaz, ha nincs időd, akkor fizesd ki másét.

    @morgyi : Milyen targézát? Szakadjunk már el ettől, normális disztrókon szinte minden megvan rpóban, két katt és felmegy.

    @199 Athlon64+ : Az megvan, hogy a Novell is ad supportot a Suséhoz, Red Hat Inc a Red Hat-hoz, és a Canoonical is ad supportot a céges ügyfeleknek? :D Kicsit nézz utána a dolgoknak.

    Windózon meg pont fentebb volt róla szó, hogy a kártvők jó részét nem kell elindítani, megoldják maguknak :D

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák