Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuzda

    aktív tag

    válasz Aprósólyom #44 üzenetére

    Úgy érzem érzékeny pontodra találhattam a picinyke lelkedben. Ha nem tűnt volna fel vicc volt a mondandóm azon fele ahol azt a bizonyos hangulatjelet tettem ki...

    Nem tudom, hogy ki a fenének képzeled magadat, de vegyél vissza légy szíves.
    GTX 980 Ti tesztkonfig fogyasztása játék alatt: 310 W
    R9 Fury: 329 W
    R9 Fury X: 382 W

    R9 290X-hez viszonyítva Fury 115% relatív teljesítmény, Fury X 124%, 980 Ti pedig 131%.
    [link]

    GTX 1060: 236 W
    RX 480: 265 W

    A két kártya többé kevésbé azonos teljesítményt hoz.
    [link]

    A személyeskedést lehetőleg fejezzük be, én egy egyszerű poénnak szántam, amin röhög egyet az ember, nem pedig táptalajt annak, hogy másnak a "mesteri logikáját" szidjuk. És ha már itt tartunk... Nagyobb fogyasztás azonos teljesítmény mellett -> több hőtermelés -> a ventilátor több hőt juttat a szobába -> melegebb lesz a szoba -> kevésbé fázik az ember -> nem lesz hideg a keze -> nem kell kézmelegítőt venni. "Mesteri logika"...

    És tudom, hogy az a ~30 watt az nem sokat számít, de attól még létezik és ezt emelte ki az a bizonyos viccnek szánt mondatom. És azzal is tisztában vagyok, hogy az előző videókártyám idejében (HD 7870) pedig az fogyasztott ~90 wattal kevesebbet mint a vetélytársa. Akkoriban egy ilyen cikk alatt a hozzászólásban nVidia szót írtam volna.

Új hozzászólás Aktív témák