Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54625216

    törölt tag

    válasz dabadab #378 üzenetére

    "Nem, konkrét példákat hoztam, ahol admin jog nélkül megy a fejlesztés."

    Az volt az alap állítás, hogy egy tartalomfejlesztő platformnak szüksége lehet root jogra, és ha ezt nem adják meg, azzal ellehetetlenítik a platformot. Erre Te megpróbáltad ezt anegdotikus érveléssel cáfolni, hogy létezik olyan fejlesztési szituáció, amihez nem kell root jog. Csakhogy ez tökre nem cáfolja azt, hogy más körülmények között meg szükség lehet rá.
    Amikor felhívtam a figyelmedet az érvelési hibára, akkor újabb érvelési hibával reagáltál, mivel megpróbáltad rámtolni a bizonyítási kényszert, hogy akkor én hozzak ellenpéldát a Te hibás ellenpéldád cáfolataként.

    "Te meg egészen pontosan nulla olyan konkrét helyzetet hoztál"

    #369
    #374

    "Már ha nem veszed figyelembe azt, hogy az elmúlt kb másfél évtizedben folyamatosan milyen irányba ment az Apple."

    Ha figyelembe veszed, hogy az elmúlt kb. másfél évtizedben folyamatosan milyen irányba ment a Microsoft, akkor ugyanúgy riogathatnál a Windows bezárásával is:

    - Az MS-nek van a Windows limitált verzióját használó x86 alapú zárt platformja.
    - A Windows Phone alapú kísérletük is zárt platform volt.
    - Meglejent az MS Store (30% jutalék)
    - A Windows 10-ben fokozatosan korlátozzák az admin jogköröket és bevezették a kötelező updateket.

    Ezért nem érdemes indulati alapon konteókat gyártani.

Új hozzászólás Aktív témák