Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz fanti #4 üzenetére

    KIngpin nem is hétköznapi halandóknak szól. A VGA-k Ferrarija , ilyesmi. Általában sorszámozott modellek, minden alkatrészük külön tervezett, nem hasonlít egyik modellhez sem. Külön tervezik és gyártják a nyákot hozzá, az áramköröket és a PCB-t satöbbi. Az egész az extrém mértékű tuningolhatóságnak van alárendelve, és annak, hogy egyedi minden porcikája.
    Amúgy elég értékállóak, Ebayen könnyű eladni még a 780 TI modelleket is jóval az áruk felett.. Amikor kijött a Pascal széria , az 1080 TI hez poló meg hőmérő járt,50 % kedvezmény a vízhez, meg lehetett utazást is nyerni , meg küldtek hozzá később egy a névadó által aláírt polót is.Kinek mi, de általában hamar elkenek ezek a különleges modellek.
    Ezelőtt pár éve simán adtam volna érte ennyi pénzt, ( 1080TI -t330 K ért vettem akkoriban)ma már nem.
    2 hét után eladtam, mert rájöttem, hogy felesleges pénzkidobás volt nekemk, mert én nem gyűjtöm, hanem használom a VGA-t. Ebayen vitték el tőlem ,kb 30 K-t buktam rajt, de a pólóm megmaradt . :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák