Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robyeger

    addikt

    válasz Abu85 #33 üzenetére

    Igen kétségtelenül a Microsoft legnagyobb hibája a Vistával kapcsolatban a Superfetch eljárás, ami ugyan 2Giga ramnál még nem fejti ki káros hatásait, mert nincs hova előtölteni, de ennél elegánsabb megoldás ha manuálisan kikapcsoljuk, mellette érdemes megszabadulni az automatikus lemez töredezetségmentesítő és tartalom indexelő szolgáltatásoktól, amit hagyjunk meg analfabéta felhasználó társaiknak és voálá, ezek után ki is aknázhatjuk több memóriánk nyujtotta windows-unk nagyobb méretű gyorsítótárazását.
    Tudom rengeteg munka van egy ilyen szűk szegmensre végzett tesztel is, hiszen nemcsak a 64bittel és a több memóriával lesz másabb a szitu, de a különböző AA és AF beállításokkal vagy egyáltalán nem mindegy DX9 vagy DX10 a környezet, de az végképp nem értem miért nem tettetek bele olyan kártyákat, mint a 4830, 4850X2, GTX285, netán GTX295. Ha még nincs a birtokotokban ezen kártyák, sebaj jött volna később a teszt, szerintem senki és semmi nem sürgetett volna addig beneteket :F

    [ Szerkesztve ]

    Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

Új hozzászólás Aktív témák