Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz tomcat78 #112 üzenetére

    Amúgy a lottónál is van hozzáadott érték, azzal, hogy emberek pénzt( valódit) tesznek bele, amit aztán felosztanak a résztvevők között.

    Nekem a BTC-be is ugy tunik, hogy valodi penzt raknak be, es fel is osztjak a resztvevok kozott, akkor a te logikad szerint ott is van hozzaadott ertek.

    Azt viszont valóban sérelmezem, hogy az emberek javának szempont, hogy hogyan vegye ki úgy a pénzt, hogy az ne szúrjon szemet.

    Ezt amugy honnan tudod, nem talalgatas veletlenul? Kivancsi lennek egy statisztikara, nem olyanra, hogy 3 embertol hallottad. Mert pl. akivel en beszeltem az mind probalt utanajarni, hogy milyen adokat kell fizetni, NAV allasfoglalast is kertek tobben.
    Nyilvan itt aki afat emleget pl. az teljesen el van tevedve, masreszt remelem pl. a ceges szamlara vett tv-t (amit otthon neznek), es sok minden mast is serelmezed, mert az tenyleg afacsalas (ami viszont BTC-nel nincs).

    Így a válaszom, igen abban amit csinálok, expert vagyok.

    Rossz valasz, nem vagy expert, a kerdes ugyanis nem arrol szolt, hogy letezik-e valami, amiben expert vagy, hanem konkretan btc temaban, meg konkretabban, hogy a velemenyed, miszerint senki nem tudja megmondani, hogy mit szamol a gepe az tudason vagy talalgatason alapszik-e. Nyilvan talalgatason.

    Ez mennyiben nem kapitalista megközelítés?

    Cel, hogy minden nem kapitalista legyen egy kapitalista vilagban?

    Az etikai, morális részébe meg bele sem megyek, mert mint írtad is, senkit nem érdekel, csak dőljön a lé....

    Nem irtam ilyet, legyszi fejezd be a csusztatast, szalmababozast. De ha errol kene beszelni, akkor kerdeznem, hogy a bankba betett penznel felvetsz-e etikai, moralis kerdest, mivel ott se tudod, hogy utana mit finansziroznak vele. Tehat ez szerintem hangulatkeltes.

Új hozzászólás Aktív témák