Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SteaMMouse

    csendes tag

    Nos én beújítottam egyet itthonra. Egy Zen 5 3600XT alá. Viszonylag szoldíd darab. Sem elájjulva, sem megrökönyödve nem vagyok. A hátlapi portok száma elégséges. Itt az elégséges a pedagógiai értelmeben vett kettes érdemjegy szintje.
    Viszont amire egyszerűen nincs magyarázat: (rövid történet)
    Hazahoztam, összepakoltam a gépet felette. Minden kulcsra kész, megnyomom a gombot. Semmi... várok picit. Pislogok. Pár éve már építek gépeket (15 év lassan). Megnyomom megint, de semmi.
    Tápot kivettem gyorsan, belepróbáltam egy másik vasba. Pöcc, röff indul. Visszaszereltem.
    Összeérintettem a két pint. De semmi. Oké, akkor az alaplap a ludas.
    Minden megpróbáltam. Kínomban reseteltem a BIOS-t (igen, jól sejted... elem ki). Utána valahogy csodák csodájára elindult. De akkor sem minden furcsaság nélkül.
    Persze erre most mondhatnánk, hogy selejtek mindenhol előfordulnak. De könyörgöm... már most rogyásig vannak a fórumok azzal, hogy a B550 Tomahawk lapok ezt produkálják.

    Most az AQUA szerviznél van... több, mint egy hete porosodik az üres gépház. Róluk sem lesz sokkal jobb véleményem, mint erről a deszkáról.
    Szerintem nem kimondottan tanultak a B450 hibáiból. :C

    [ Szerkesztve ]

    https://steamcommunity.com/id/BoldiHUN/

Új hozzászólás Aktív témák