Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vovi1

    aktív tag

    Jelentős a fejlődés az FM játszóban. Sokáig volt 10a-m abban gyengécske volt, semmi mély, SOKOL rádió szinvonal. Most a 10p szerintem kifejezetten jó, közepes táskarádióval olyan, mintha a rádiót hallgatnám. A napokban kipróbáltam az újabb szoft-tal az autómban, régebben nagyon zajos és mélyhiányos volt. Most egészen jó, nem HI-FI, de elmegy. A rádió alatti polcra teszem, semmi bűvölés az antennával, szerintem a vétel lehet rádiófüggő is. Német autó, gyári Blaupunkt rádióval mükszik. Ha gyenge a vétel javaslom a fülest bedugni a helyére, akkor adóantennát játszik. Valaki már gyártott is, de akár egy szakadt füles zsinórdarab, végén a jack-al megfelel. Komoly a javulás.

    Most az szgépem mellett komolyabb házimozi erősítő és hangrendszer van. A telót kihangosítva tényleg nagyon jó a minősége, persze jó felvételekkel. Élmény hallgatni így is, folyamatos a játszás, mintha fülessel menne. Jobb fejhallgatóval hallgatva a Dolby különleges hangzást ad, nekem jobban tetszik, mint bármelyik agybadugós, amit próbáltam. Közülük a Sony szerintem a legjobb, amit pl. a zenetelók mellé adtak. Próbáltam Nokia fülest is, borzalom.

Új hozzászólás Aktív témák