Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lmisi

    senior tag

    Felraktam a CM12 (Lollipop) -t.
    20150111 -i.
    Factori reset, Cache, Dalvik cache törlés kötelező install előtt.
    Elsőre nem ment fel a modular gapps a cm12 flash után helyhiányra hivatkozva?!?!?
    De egy újabb reboot lollipopba, majd recoverybe ciklus után már hagyta a gapps flash-t.
    Első boot után békén hagytam vagy 10 percre, majd a második boot után kezdtem felpakolni az appokat.
    (Persze első betöltésnél gapps hiány miatt play áruház sem volt)
    Az első boot lassú is volt.

    Nekem nagyon gyors, érezhetően gyorsabb mint a CM11-volt. Olyasmi gyorsaság érzésre mint a metro vagy alma felületek. Ha megbökök egy icon-t szinte azonnal történik valami. Na de a taskmaneger az valami villám lett. Sokkal reszponzívabb az egész cucc.
    A testreszabhatóságból visszavettek, de annyira nem zavaró.
    A paszteles semmilyen színek annyira nem jönnek be, jobban szeretem a kontrasztosabb előd verziókat, de ez van, kibírható.
    Ergonómiája jobb mint az elődöké. Talán az értesítési sáv icon-jai lehetnének nagyobbak, főleg lehúzás után.
    Stabil, a programok elindúlnak szépen, nem lépnek ki, nem fagy.
    Titanium backup működik. Én szigorúan csak az adatokat állítottam vele vissza, az app-okat mindíg a playstore-ból installáltam. Jobb a békesség.
    A programok talán hajszálnyival tovább teszi fel, de ha nem írták volna előre le, fel sem tűnne.
    Merülés standby alatt nagyobb mint cm11 alatt volt, de ehez ki kell még várni egy-két teljes töltés merülés ciklust, hogy beáljon, de olyan kb 0,5 - 1,5% óránként.
    Használat közben a merülés érzésre hasonló mint a CM11.
    Memória gazdálkodása jobb. Mintha kevesebb memóiát foglalnának a service-k is.

    Sajna az app-ok nem pakolhatók továbbra sem az sdcard-ra. Pedig az sdkártyámat mutatja a rendszer sőt a beállítások alkalmazás kezelőjében még sd-re áthelyezés gomb is van némely appnál, de működni nem működik. Nincs elég tárhely üzenettel leráz. Marad a folderMount :U

    Ha az sd-re helyezés működne szuper kis rom lenne ez, így csak jó lett. Egyenlőre marad.

Új hozzászólás Aktív témák