Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luser2000

    addikt

    Mivel időről időre előjön, hogy az eredeti fw-t honnan lehet letölteni, így leírok két egyszerű metódust.
    Jól figyeljen mindenki, mert csak egyszer írom le! ;)

    1)
    A legegyszerűbb módszer szerintem, ha az eredeti fw-t egy segédprogrammal közvetlenül az LG szerveréről töltjük le.
    Ebben az XDA-s hozzászólásban van egy csatolmány (a program), ezt kell letölteni, kicsomagolni, futtatni. (XDA-s fórumregisztráció kell hozzá).
    A programban meg kell adni a modellszámot (D855) és a telefon sorozatszámát (S/N) és ez letölti legfrissebb KDZ állományt.
    Ez biztos, hogy működik rootolt készülék esetén is (hiszen nincs is csatlakoztatva a készülék, de ennek ellenére jön le az LG-től a FW).

    2)
    A másik lehetőség az LG PC Suite használata. Mivel én nem mókoltam a telefonomat, amikor ezt próbáltam (azaz se nem rootoltam, se nem tettem még fel akkor már fw-t), így nem tudom, hogy ez csak a telefon eredeti / gyári állapotában működik-e, vagy később is. (A dobozból kivett, nem mókolt telefonoknál ez is működő megoldás).
    El kell indítani a programot, csatlakoztatni kell a telefont USB kábellel.
    Telefon menüpont --> Frissítési hibák visszaállítása
    Ellenőrzi a telefont (modell, lokalizációs, stb.) majd elkezdi letölteni a rajta lévő (vagy a rá való???) szoftvert.
    Ha elkezdi letölteni a fw-t, az USB kábelt ki kell húzni. Folytatódik a letöltés, majd miután teljesen letöltötte a fw-t, akkor semmi mást nem kell csinálni, mint a számítógépen megkeresni a
    c:\LGMobileUpgrade\LGMOBILEAX\phone\
    mappát és ott lesz benne a szükséges KDZ állomány.

    Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

Új hozzászólás Aktív témák