Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarci25

    veterán

    válasz ziarimotachi #1163 üzenetére

    LM620-as tv-m van, wifi-t nem használok, dróton megy bele a (világ)háló. :D Így tapasztalatokat csak olvastam, amik 90%-a arról szól, hogy nem a legjobb megoldás a wifi. Egyszerű netezésre megfelel, de ha dlna-n akarsz streamelni filmet, akkor már döcög (nem avira kell gondolni, hanem egy komolyabb mkv-ra pl.), tehát egy 720p/1080p-t nem biztos, hogy átvisz. Én nem nagyon használom a tv médialejátszó részét, van külön mediaboxom, az wifi-n van, de az is megakadt a 3d-vel.
    A másik kérdésem milyen típusú 3D-s filmeket néztek vele. Próbálta valaki half Side by Side (half SbS) vagy Over/Under felbontásba nézni a filmeket? Esetleg a tapasztalatokat leírhatnátok.
    Próbáltam, igen. Emlékeim szerint az OU-t nem szerette, így azóta kerülöm az ilyen típust, a másikkal nincs gondom. De ahogy írtam én médialejátszót használok ezek lejátszására is, így valószínűleg nem erre vagy kíváncsi. :B

    Mrdevil: a miért-et ne kérdezd, nettó hülyeség, hogy pl. egy 64 GB-os pendrive-ot nem kezel. :(((

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Új hozzászólás Aktív témák