Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nightmare13

    senior tag

    válasz madd dogg #22 üzenetére

    Igen ám, de mi van azzal, akinek két lakhelye van, mert mondjuk egyetemista? És mondjuk mind a két helyen szükséges a grafikus teljesítmény is? Az is vegyen egy 12 colos thinkpadet fos intel vidikarival? Vagy cipelje magával az asztali gépét?

    WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

  • Remus389

    veterán

    válasz madd dogg #22 üzenetére

    Persze, nyaralásra tényleg nem jó elvinni ;]

    Az én meglátásom:

    otthonra egy erős/jó asztali gép(fejleszthetőség, cserélhetőség, relatív olcsóság), okosan fejlesztve

    ágyba netezésre/filmezésre egy ipad a legjobb(el lehet dönteni ha a fejed a párnára teszed), a felhasználói élmény a legjobb

    "zsebemben a net"-re pedig okosteló, mindig nálad van, sokkal hordozhatóbb mint egy lapos, nem fáradsz el

    ez a 2-3 dolog árban ugyanott van mint egy ilyen 15 colos laptop csoda, és mindegyik jobb a maga területén, szerintem, az okosteló igen olcsó is lehet ha előfizuval veszed(akár zte blade 0 Ft), az ipad használtba 75-ért, asztali gép pedig kihozható olcsón ha okosan fejleszted, pl egy 5850 videokaresz 30 ezer, egy 24 colos monitort is 35 ért vehetsz, core2-est alá is fillérekből vehetsz

    nightmare13: nem azt mondjuk hogy hülyeség a lapos, bár én amikor fősulis voltam, otthon is volt gép a suliban is tudtam gépezni ingyen, mert ingáztam, a vonaton pedig dumáltunk vagy zenéltünk

    tehát otthon is volt net, suliban is akkor mi a fenének? VAGY otthon van net, melóhelyen s van net, akkor minek? nyaralni pedig jobb ha nem visz az ember gépet

    vagy barátnőhöz átmész ott is van gép..stb, mindenhol van, van netkávézó is ha nagyon hiányod van

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • nightmare13

    senior tag

    válasz madd dogg #31 üzenetére

    Nem én járok műszakira, hanem egy csomó ember, akivel együtt laktam. Ők például hordták magukkal a notijukat (Pollack - Pécs).

    Én közgázos vagyok, de itthon nincs gép például egyáltalán. Aztán koliban ott az asztali, de mi van, ha meghal? Illetve ha véletlen dolgozok, akkor oda is viszem magammal a gépet, mert pl laptopon nyomom a melót, munkahelyi asztalin meg addig is fut a tőzsdeprogram (MetaTrader). Szóval lehet, hogy neked pl nincs szükséged grafikus teljesítményre, de pl ha hazaesek csütörtök este, akkor pénteket itthon végigmelózom, valamint a szombat délelőttöt is, és ezután pihenésképpen szívesen töltöm el az időm egy kis Mass Effecttel, L4D 2-vel, stb.

    A vázlatírásról meg annyit:
    Nem fogok kinyomtatni minden előadásanyagot (mivel nekünk általában felrakják a ppt-ket óra előtt), hanem inkább gépen melléjegyzetelek. Valamint még mindig ott van a közös beadandózás, ahol is társalgóban, kávézóban összeülünk, és összedobjuk elképzeléseink.

    [ Szerkesztve ]

    WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

  • nightmare13

    senior tag

    válasz madd dogg #39 üzenetére

    Okés, hogy nem adsz 200k-t egy notiért, de írtad, hogy 130-150-ből összedobsz egy gépet, meg még mellé egy subnoti, amik köztudottan nem olcsóak. Akkor hogy is van ez?

    (Amúgy GPU használható gyorsításra (video, programok), ami megint nem elhanyagolható)

    WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

Új hozzászólás Aktív témák