Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz nightmare13 #32 üzenetére

    Aztán koliban ott az asztali, de mi van, ha meghal? elárulom, sokkal nagyobb az esélye hogy egy noti meghaljon mint egy asztali, ráadásul sokkal költségesebb és bonyolultabb a javítása

    miért? mert egy notit folyton cipelsz, kinyitod, becsukod, rázkódik, por megy bele, esetleg leejtheted/ráesik valami, és nagyobb hőterhelésnek vannak kitéve az alkatrészek, a szűk hely miatt, megreped a műanyag

    szakképzett szerelő kell a javításához

    egy asztali egy helyben van, nem megy sehová, sokkal hűvösebben fut(ki tud szellőzni), és nem kell szaki hogy megjavítsd, magad megjavítod egy csavarhúzőval, vagy ismi átjön és ránéz ;)

    tehát inkább azért imádkozz hogy nehogy a notid haljon be ;) főleg ha olcsóbb fajta, múltkor húgom HP-jának szállt el a winyója az össze adattal együtt, 18 ezer Ft-ba fájt, és még itt a fórumban örömködtek hogy milyen olcsón megúsztuk :K, ebből 9000Ft volt a javítás díja, 9000Ft volt a winyó asszem, olyan a noti hogy nem mertem szétszedni, nem is tudtam volna, és nem is jó ötlet(HP 4515S-130.000 volt bő egy éve, tehát nem a legalja azért)

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • madd dogg

    senior tag

    válasz nightmare13 #32 üzenetére

    Nálunk is ppt-s a cucc, jegyzet mellé, aztán még jó sok számítás, ami csak papíron megy :) De mindenkinek mások az igényei. Én arra írtam ezt, hogy soha nem adnék egy laptopért 200k fölött, főleg játék miatt. Mivel azt a teljesítményt amit egy 200-250-300-as laptop hoz, 150ből-130-ból összedobom, a többire meg bőven elég egy subnoti. Azt hittem a grafikus teljesítmény komoly célt szolgál :)

Új hozzászólás Aktív témák