Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz Zanik #63 üzenetére

    Dobtam fel múltkor ide gépelési eredményeket az otthoni x220-amon gépírva és a munkahelyi t530-on gépírva. A normál billentyűzeten kb. 30-40%-kal gyorsabban lehet gépírni. Pötyögni persze mindkettőn lehet, dolgozni csak a normál billentyűzeten. Ha meg már annyira spórolni akarnának, akkor kompromisszumnak ott lenne az Fujitsu KB900/KB910-es billentyűzete, mai szintén filléres, lapos, led-es háttérvilágítású és mégis használható, ellenben a szigetes vacakokkal...

    x230-hoz még annyit, hogy azt akartam venni, aztán lett az x220. X230 egyszerűen nem munkagép, csak egy prosumer noti. Annak persze jó, csak egyrészt nem a saját árán, másrészt meg nem tp névvel. Edge-nek például elmenne. Cégnél már kettőnek is tört a zsanérja, ilyen x200-x220-akkal egy sem történt, még a full consumer toshiba ultrabook-okkal sincs annyi gond mint ezekkel. Azok csak hajlanak, mint a nyavalya. :)

    Integra: T400-ról léptem x220-ra, szvsz ez az utolsó normális Thinkpad amihez van ips panel (tudsz hozzá venni külön is, ha tn-eset tudsz csak venni x220-ból). Szerencsére ez sokáig kihúzza, utána valszeg hp lesz, cégnél is a t530 katasztrófája után hp felé megy mindenki és a korábbi évek negatív tapasztalatai ellenére tényleg úgy néz ki a hp lesz a következő ibm üzleti noti szinten.

    [ Szerkesztve ]

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák