Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    válasz r3dsnake #507 üzenetére

    Az agyam eldobom tőled, de komolyan! De igenis van! Legalább annyira biztonságos és használható, mint az iOS-szre írt alap. Ráadásul nem is egy van. Ráadásul én itt megtehetem, hogy fogom az alkalmazásaim és ha nem tetszik a Samsungom, akkor szépen viszem át a Motorolára az összes mentésemmel egyben. Te hová viszed? A MacBook-ra? Na ne röhögtessük már ki magunkat... Ja hogy ha nem jön be az U alakúra hajlott I6, akkor lehet visszapakolni az I4-re... micsoda szabadság... menten bef.sok...

    "Jakuu: Valszeg amcsi modell volt és a wifi 12-es vagy 13-as csatornát használt. Ez minden eszköznél így van, pl. egy kindle-nél is."

    Ja persze... Jobb ha tőlem tudod, hogy az összes hotspot szinte a kivétel nélkül az első 3 sávot használja. Pl. a UPC új Wi-Free hálózata is... Mellesleg teljesen mindegy melyik csatorna, a jelszintet nem csökkenti a lélegző cella lefedettségi rátája, ellenben a sávszélességet elég durván haza tudja vágni. Még jó hogy én oda állítom a telóim, ahová csak akarom...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák