Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ho.zoltan

    csendes tag

    A hétvégén rászántam magam a romcserére. Úgy gondoltam a row rommal kezdek FlashTool-al felrakva. Fel is ment szépen, megjelent a nagy zöld OK felirat. De a nagy öröm gyorsan elszállt, miután a telefont lehúztam a kábelről. Mindösszesen egy rezzenést volt hajlandó produkálni a telefon, se kép se hang. Hát meghűlt bennem a vér, a telefonnak KO. Újrapróbál másik rommal, semmi. Előtte felraktam a TWRP-t, az sem jön be.
    Kínomban már Format all+download de semmi. Majd visszaolvasva a fórumban be kell pipálni a DA DL With checksum-ot. Bepipál majd rom fel és láss csodát, telefon indul. Nagy kő esett le a szívemről mondhatom. A Viber felrakása közben jött az újabb meglepi. Nem jön meg az sms, nem lehet se kimenő hívást indítani, se fogadni. Talán a rommal van valami, gondoltam. TWRP alól felraktam a Nexus romot, de a helyzet nem változott. Itt vettem a térerőnél észre a feliratot: Érvénytelen imei. Hurrá, sikerült kiiktatnom a teló imei számát. Még jó hogy a fórum olvasása közben szó esett ennek a javításáról is, amit el is mentettem a többi fontos információval a könyvjelzőkhöz. Így az alapján sikerült visszarakni az imei számot is. Húrrá minden működik. Mára már belaktam a romot, mármint ami nekem kell benne, működik rendesen. Azt gondoltam egy hétig fent lesz, majd felrakom egy hétre a Cuoco92 romot, majd egy hét után a row romot és csak azután döntöm el a három közül melyik legyen.
    A kérdésem az lenne a FlashTool indítása előtt kell-e valami reset, ha igen hogyan? Vagy mehet egyik romra rá a másik?

Új hozzászólás Aktív témák