Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz LSL1337 #49 üzenetére

    "szinte teljesen google ökoszisztémában élek"
    Ezek után minek álljak le veled vitatkozni? Egyszer próbáld ki, majd megörülsz, hogy nem akadozik és fagyogat, szimplán csak működik. Ja, és nem 56 különböző dizájnnal és 48-féle felépítéssel készült a meglévő 56 program, hanem nagyjából egységes.
    Nem használok Gmailt, nem is tervezem.
    Nagyon ritkán használok Google Maps-t.
    Az egyetlen Google szolgáltatás, amit nem nagyon tudtam (bár nem is nagyon akartam) megkerülni, az a Google Reader, de iOS-re sokkal több és sokkal jobb ezzel szinkronizáló alkalmazás van. Sőt, Honeycomb-ra a Pulse-on kívül hirtelen nem is tudok hasonló szintű progit.

    "WS kijelző, magasabb felbontás, widgetek, minimálisnál nagyobb testreszabhatóság, multi tab böngészés"
    WS kijelző inkább hátrány arra, amire én használom a tabletet. Felbontásban nincs nagy különbség, és ez a négyszerezett felbontású iPad 3-mal erősen átfordul majd. Widgetek? Minek? Ez nem telefon, bár ott is csak az akadozást erősíti... Az olvasó-böngésző-levelező-jegyzetelő-szervező ötszög között tudok váltogatni a Home képernyő nélkül, a többi meg nem érdekel. Néha egy-egy játék vagy egyéb megkereséséhez használom a beépített prediktív keresőt (tudod, amikor több 100 hasznos alkalmazás van fent, majd úgy 2 év múlva megérted). Nagyobb testreszabhatóság? Ami nekem fontos, ott kevesebb lehetőség van az androidos tabletekre (olvasó, jegyzetelő progik). Nyílt OS? Honnan tölthetem a 3.2-es Honeycomb teljes forráskódját, hogy hozzáírjam a magamét?

    iPad 2 16 GB WiFi újonnan bruttó 120e magyar forgalmazással (tehát nem szürkeimportos).

    A legjobb aláírás a héten

  • Gusztáv

    addikt

    válasz LSL1337 #51 üzenetére

    hol kapok 120ert pad2t amugy?
    MediaMarkt, Edigital

    @erdoke:
    tudod, amikor több 100 hasznos alkalmazás van fent
    :Y ezt nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy valaki több száz (hasznos) alkalmazást használ

    Azt mindig is meg szerettem volna kérdezni, hogy ki mire használja a tabletjét, mert mindig azt olvasom hátrányként, hogy nincsenek minőségi alkalmazások. Ti milyen alkalmazásokat használtok?

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák