Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LSL1337

    őstag

    válasz erdoke #50 üzenetére

    Ja ertem, amit nem tud az nem kell:-D:-D:-D:-D:-D

    erdekes nekem nem akad

    kell a sok app, de csak a mail bongeszo vonalon mozogsz, hmm

    van epp eleg reader progi honeycombra, de nem mintha 1-2 nem lenne tokeletesen eleg

    Widget minek?

    El se inditom az appot, mar latom amit akarok, azert, es mert millioszor jobban nez ki mint 30 app kihanyva egymas melle, es az a homescreen

    Szoval akkor a butitott cucc neked eleg, jol ertem hogy ezt irtad?

    Nagyobb felbontas, nem szamit, hat ez kesz, es megint azt hozod fel mi LESZ jovore?
    Ettol jobb a pad2, hogy a pad3 majd milyen lesz?, LOGIKUS

    hol kapok 120ert pad2t amugy?

    Nekem 3g-s tab alig volt dragabb

    Majd beszelunk ha kihuztad a homokbol a fejed

    Es azert mert google termekeket hasznalok, ugy mint az internet nagy resze, azert velem nem lehet androidrol beszelni?

  • Pete55555

    addikt

    válasz erdoke #50 üzenetére

    Csak azt nem értem, miért offoljuk teli egy amúgy tök jó termék topikját, azzal, hogy egy elvakult apple fannal vitatkozunk. Személny szerint Nem használok Apple terméket, és nem is tervezem, mert szerintem sz@r. Ár érték arányban is, és egyébként is. És ne hidd azt, hogy nem próbáltam már. Jó dolog az iOS, de nem az én igényeimnek készült, és akárhogy bizonygatod, akkor se fogom azt megvenni, mert pénzem sincs rá, és nem is akarok iPad-et venni.

    "Ez a különbség nem mellbevágó. Ha figyelembe vesszük, hogy az egyik egy asztali VGA-s, 3 magos procis célhardverből jön 720p-ben, a másik pedig 1080p-ben egy 600 g-os, 8,8 mm vastag tabletből, miközben a játékot sebtiben upgrade-elték iPad 2-re, a teljesítmény leginkább lenyűgöző."
    A Lenovo, és az iPad közötti különbség sem oylan mellbevágó, ha figyelembe vesszük, hogy az egyik 50 e a másik 150 e ...

    "48-féle felépítéssel készült a meglévő 56 program, hanem nagyjából egységes."
    Pont ez az egyik előnye, hogy ha megveszed, nem kell örökre ugyanazt a kinézetet bámulnod.

    "négyszerezett felbontású iPad 3-mal erősen átfordul majd"
    SJ- al spanolsz, esetleg te tervezed az iPad3-at?.....

    "Widgetek? Minek?"
    Azért, mert világszerte többmillió user használja, és tetszik neki. Attól, hogy neked nem jön be, másnak még tetszhet a dolog.

    Na ide ez volt az utolsó offom, a továbbiakban szvsz beszéljünk inkább a Lenovo tabletről.

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák