Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz sb #67 üzenetére

    Az a gond , hogy nem értelmezted mit írtam és igazából innen nincs is miről beszélnünk ebben a hangnemben. Gondold át a piacot , hogy AMD hol van mobil szinten ,majd gondold át mit írtam és esetleg olvasd el mit kommunikáltunk másokkal erről,akik átlátják miről szól a fáma, veled ellentétben, aki még mindig a 20 watton vagy kiakadva. Mobil ryzen és mobil platform nem egy kategóriából áll és 45-65 watt közötti értékeket adnak meg előreláthatóan IGP vel. Ez elmegy majd gamer és üzleti szegmensbe, ahol nem veszik vissza az órajelet és normális hűtés van a laposokba, csak tudod ott meg nincsenek jelen semmilyen szinten, de olcsó szegmensbe ahol inkább leskálázzák a processzorokat a TDP keret és a fos hűtés miatt 20 watt környékén kell( ene) maradnia, ráadásul az a röhejes, hogy te kardoskodsz itt nekem,mikor ez hozható dolog a ryzen részéről, de nem magas órajellel, ezen indult a hozzászólásom.
    Az egészben aza lényeg, hogy jól skálázható legyen , kikapcsolható IGP vel, ha kell.
    Beböfögni lehet te szoktál, én meg tudom milyen nehéz helyzetben van AMD ebben a szegmensbe, mert kb mindenhonnan kiesett már, régebben is agyonherélték az APU -kat , hogy elmenjenek ott ahol kell.
    Szerinted intel nem fogja tudni úgy se hozni, meg ne jöjjek neked ezzel. Az a probléma, hogy a lapos piac döntő százalékába Intel van, és ráadásul képesek hozni azt a TDP keretet amit mondanak 4 maggal is, mert leveszik az alapórajelet és és magasabb turbóval operálnak és ráadásul a gyártók elég szabad kezet kapnak ebben.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák