Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    "Az E3-on szintén bemutatott Radeon Image Sharpening (RIS) szűrő is a fentiekkel kézen fogva jön a fejlesztés alatt álló csomagban, ugyanakkor ez már csupán a Radeon RX 5700-as sorozatú grafikus vezérlőkkel fog működni, viszont aktiválható DirectX 9, 12 és Vulkan API-val is, de csak Windows 10 operációs rendszeren."

    Hogy fulladnátok meg egy kanál vízbe! (Igen még mindig rendkívül imádom a Winfoskupac 10-et, sőt egyre jobban.)

    "Saber Interactive, Luminous Productions, a Codemasters, az Ubisoft, a WB Games, a Capcom, a Stardock, a Unity, a Rebellion, a QLOC, a Teyon, a Gearbox Software, a Shiver Games, a 11 bit studios, a Croteam, az EXOR Studios, valamint a NetherRealm Studios." Hol az EA?

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz Steven #3 üzenetére

    Bár jönne egy Win "20" vagy valami, de ezt a 10-es irányt már nagyon elengedhetnék. A mindenféle akciók ellenére is nyögvenyelősen sikerül csak terjeszteni, ideje lenne már elgondolkozniuk, hogy mi a .....ért állnak ellen a felhasználók, illetve menekül vissza aki teheti.

    (#4) Silenc3Hun: Ez az, hogy nem marad más választás, nem azért kezdik el használni, mert jó, hanem mert nincs más!

    (#6) kikikirly: 32"-on vagyok, úgyhogy látom, hogy mekkora a különbség, a köveknél azért szépen látszik, mozgás közben jobban érdekelne.

    [ Szerkesztve ]

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz Dragon3000 #11 üzenetére

    Kinek mi, használd egészséggel, csak nekem ne kelljen. Én az XP-hez nem ragaszkodtam, sőt a Vistahoz sem, azokról gyorsan tudtam és akartam is váltani, mert éreztem a fejlődést, azt hogy valami jobbat akarnak csinálni, jónak éreztem az irányt is. Most egyik sem igaz, se az irányt nem tartom jónak, sem a fejlődést nem érzem, az pedig hogy valami jót akarnának, na azt meg aztán végképp nem. De ahogy írtam, kinek mi.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz Predatorr #25 üzenetére

    Én több éve telepítettem utoljára a Win7-et, mégis minden flottul és gyorsan működik. :)

    Az AMD és sz@r meghajtó kapcsán meg, szóval, április elsején kicsit túl vagyunk már.

    (#19) morgyi : Nem ismerem az OSX-et. (Láttam már, de nem használtam.) A Windows az Windows, lehet újítani, de nem szerencsés, drasztikusan más irányokat venni, mert az a felhasználók elpártolásához, vagy megrekedéséhez vezethet, mint most is, nem akarnak váltani, mert az a drasztikusan más irány sokaknak egyszerűen nem tetszik.

    Az teljesen igaz, hogy az update bugos, ebben egyet kell hogy értsek, olyan másfél hónapja elkezdtem frissíteni a Win7 mellé feltett 10-est, az pedig miután kiírta, indítsam újra, többet nem indult el. Helyreállítani pedig nem lehetett. Azóta nem is foglalkoztam vele, mégis minek? A 7-es évek óta flottul működik, a 10-nél meg egy nyomoronc frissítést sem tudnak normálisan összerakni.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák