Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz adamssss #15 üzenetére

    Igazából úgy lenne a jó, ha a cikkeket is belinkelnéd, hogy el tudják olvasni az emberek, mert például rögtön a "Az NVIDIA fizethet a GeForce GTX 970 hibás specifikációi miatt" cikkben megvédem az NV-t azzal, hogy gyenge lábakon állt a vád. Most arról nem tehetek, hogy inkább fizettek, ez az ő döntésük volt. Nem mehetek oda Jensenhez, és adhatok neki egy tockost, mert inkább fizetett. :))

    A többi pedig igazából tény. Vagy jelölj meg olyat, ami nem tény. Az lenne a lényeges. :) Mert azzal nem tudok mit kezdeni, hogy hol működik az aszinkron compute, és hol nem, vagy hol használnak külön shadert Radeonra, és hol nem. De egyébként beszámoltam a World War Z-ről is, ahol már nem külön shadert használ a játék wave terminológiára, hanem a Vulkan szabványos subgroup képességét. [link] - tehát az is meg van írva, ahol szabványosan történik a működés, igaz egyelőre a World War Z az egyetlen ilyen játék, de ha jön több, akkor megírom. :)

    "A ordered count egyébként egy nagyon hasznos funkció, mivel lehetővé teszi, hogy az elvégzendő operációk a wavefrontok kreálásának sorrendjében történjenek meg. – Ezt sem sokszor halljuk a másik oldalon…" - ne gondoljátok, hogy én megtiltom az NV-nek, hogy wave terminológiára vonatkozó shader kiterjesztéseket fejlesszenek. Nem az én döntésem, hogy nem hoztak ilyeneket. Ők a shader modell 6-ra, illetve a Vulkan subgroupra lőttek. Valahol igazuk volt, hiszen látod, hogy itt a World War Z, ami már szabványosan csinálja azt, amit régen pár játék csak Radeonra tett meg. Most már eleve nincs értelme ezeknek a kiterjesztéseknek, mert tényleg ott a szabvány. 2016-ban még nem volt ott.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • satz18

    őstag

    válasz adamssss #15 üzenetére

    Azzal egyet értek hogy Abu elfogult, és sztem ez nem jó, de ebben az esetben mi lett volna a helyes megoldás?
    Te milyen pozitívumot emelnél ki az ice lakenek nevezett intelféle szánalomparádéban?

    Asus G513QY, Samsung A52s 5G

Új hozzászólás Aktív témák