Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    válasz Abu85 #62 üzenetére

    Aha! Köszönet az infóért, de ezek alapján felmerült bennem pár új kérdés. Ha az Intel tudta, hogy egy lapát sípszó amit vesz, akkor miért licencelte be egyáltalán.
    Semmi másra nem tudok gondolni, mint arra, hogy ennyire telibe kullantotta az egész kategóriát (ultramobil chippeket)?
    Mert igazából ezt is nehezen tudom elképzelni, mert az odáig oké, hogy mondjuk a nagyon olcsó Atommal nem akart konkurenciát állítani a drágább, procijainak, DE... de már évek óta lehet látni hogy hatalmasat fog robbanni ez a szektor. Gyakorlatilag Ipad megjelenése óta, ami 3 éve volt. Ennyi idő kellett az intelnek, hogy észre vegye, hogy "hohó, brutál kereslet lesz ám passzívan hűtött, de teljesítményorientált CPU-kra"?
    Ha mást nem, akkor el kellett volna kezdeni tervezniük az új atomot, mikor az MS elkezdte a W8-at (vagy legalábbis a metró felületet). Mert azt ugye ők sem gondolták, hogy 3 órás üzemelő, aktívan hűtött, zúgó-búgó, rezgő, 1,5 centi vastag tabletre vágynak az emberek?

    Váh, sztem simán bealudtak, mint anno a Blackberry, vagy a Nokia. Talán nem olyan radikálisan, de szerintem a kelleténél úgy 1,5-2 évvel később esett le a tantusz.
    (Most meg megy a kapkodás, mert év elején még úgy volt, hogy a Bay T csak 2014 elején jön. Kicsit rákapcsolnak, hogy karácsonyra már legyen pár termék).

    Eddig eléggé vártam a Bay T-t, de ha nem lesz kellően erős (márpedig ez a cikk kicsi erre utal, és ellent is mond az eddigieknek), akkor felejtős.

    Szerk: "A PowerVR esetében az Imagination számára a Windows egyszerűen nem fókusz." - azért van különbség a nem fókusz, meg a le se ****ja között. Már pedig itt az utóbbi volt, és tényleg nem értem az Intelt, hogy ebbe hogy mehetett bele anno.

    [ Szerkesztve ]

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák