Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz -KP- #71 üzenetére

    foramaxnál 40,4e
    mondok' nem tudom mi történt az árával, a wifiset olcsóbban vettem pár hónapja
    pár hétre rá elment az áruk
    de nyilván aktuális árakat nézünk
    de ott a toma is 49e-ért szintén foramaxnál, az egy tier-rel jobb mint a mortar vrm-je, hwu-n rá lehet sasolni
    aki szeretne még egy tier-rel jobb hőfokot, az vesz pl aorus mastert, annak "durván jobb" a vrm-je, a többi urasabb' lap a toma szintjén van, +/- néhány fokkal - de az aorus már más árkategória, ha lenne 24/48-as cpu azt is röhögve megoldaná -
    és ezek ugye full oc lapok, nem úgy mint a b660
    de ott a b550m s2h, lazán elvan még 5800x-szel is ha nics durva oc vagy le van véve 65-95w-ra, az most 29-30e legolcsóbban - a b450-es tesójában csináltam szépeket ( : ram oc-ban is -
    szóval ez nem változott, ugyanannyi pénzért amd oldalon sokkal jobb lapok vannak
    arról nem beszélve, hogy b450/x470 lapok milyen áron mennek esetenként, és azokból van ami a pcie4-et is tudja
    szerintem az intel nem fog túlzottan zavarba jönni
    egyelőre várjuk meg lesz-e érdemi készlet az újdonságokból
    konzolok még minsig nagyon nem elérhetőek - xsx/ps5 -, van mit gyártatnia az amd-nek bőven abból az x kapacitásból ami van nekik
    de valamit válaszolni kellett a 12xxx szériára, ez most jól sikerült - pláne a 100e alatti szegmensben -
    meglássuk' gyakorlatban mi lesz ebből
    én drukkolok intelnek és amd-nek is, akkor lesznek jó - jobb - árak ( :

    szerk:
    Fred23
    prism hűtőnél nagyon nem mindegy a talp
    ugye dhp-s, de ahogy tapasztaltam nagy hangsúlyt nem fektetnek a megmunkálásra - nincsenek síkban, onnantól meg lehet tömni pasztával, veszett fejsze nyele -
    5900x-et 4,5g-n sztem nem oldana meg a max
    volt nekem az is, 2700-et 3,6-on szépen megoldotta, de nagy terhelésnél már az sem volt kifejezetten halk

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák