Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vektor_75

    csendes tag

    Sziasztok,

    Napok óta figyelem a hozzászólásokat, és örömmel látom hogy alapvetően építőek és támogatóak a hozzászólások. Amióta olvastam a cikket próbálom tudatosan szem előtt tartani amit olvastam és annak megfelelően választani az étkezések során.

    Negatív tapasztalatom eddig a már mások által is említett izomfájdalom, de ez sem olyan mértékű ami elviselhetetlen lenne. Ennek enyhítésére tegnap kipróbáltam a húsleves kockás teát. Érdekes tapasztalás volt, pláne amikor megpróbáltam az otthon elérhetőek közül kiválasztani hogy melyikkel is járnék jól.

    Sajnos eltérően tüntetik fel a csomagoláson a mennyiségeket, az egyiken például az oldott állapotban a folyadék deciliterre vetített mennyiség van feltüntetve, míg a többin ha jól értelmeztem akkor magára az 1 vagy éppen fél kockára (jó kicsi apró betűkkel van ugyan rajta jelölve).

    Sosem sóztam túl az ételeket, így számomra ez az 1 kocka ~2,5-3 dl forró vízben feloldása és elfogyasztása hááát nem egy nagy élmény. Cserébe azóta nem érzem hogy bármi negatív hatása lenne annak hogy próbálok ketogén étrendet tartani.

    Folyadékszükséglet kicsit mintha nőtt volna, az éhség pedig megszűnt gyakorlatilag.

    Eddig pozitív, a közérzetre semmi negatív hatását nem tapasztaltam.

    Viszont az érdekelne, hogy pl. dietetikus mit szól az ilyen jellegű táplálék bevitelhez? Van erre vonatkozólag tapasztalat, vagy valamelyik link mögé kellett volna olvasnom?

    Üdv.,
    Viktor

  • Vektor_75

    csendes tag

    válasz Cathfaern #241 üzenetére

    Értem, megpróbálom a közvetlen sót, ha már unom a húslevest :)

    Szóval a dietetikus csak azért merült fel kérdésként, mert egy jóbarátom igen súlyos májproblémákkal küzdött, az egyik a fibrózis volt és miután az orvos felkészítette arra hogy mi mindenről kell lemondania alaposan megreformálta az életvitelét.

    Nála az aszkéta csirkemell olaj és minden nélkül és kb. nálam az ezzel egy szinten lévő ételek voltak azok amelyek segítségével ki tudott úgy néz ki szerencsésen lábalni ebből. Fibroscan vizsgálata szerint F2-ről, nullára ment vissza.
    Viszont amíg idáig eljutott a témában szinte mindent elolvasott hiszen igencsak személyesen volt érintve, így felkértem őt is hogy olvassa el a cikket hogy a korábbi (max 2 éve) olvasottakhoz képest illik-e a képbe. Bevallottan nem jutott a végére, és azzal kommentálta felém, hogy a 70/30-as zsír aránnyal ha nem is rövid távon de ki fogom nyírni a májamat és így magamat is. Családjában kb. 1 éve hasonló zsír alapú étrendre állt át valaki (szándékosan nem mondom hogy keto) amivel el is kezdett fogyni, viszont a mostanában elvégzett vizsgálatok alapján a májának az elzsírosodása igencsak eldurvult.

    Végig kellett volna olvasnia, hogy meglegyen a teljes kép, avagy? Nekem kimondottan szimpatikus ez az étrend, mivel csak olyan dolgot kell kizárni(kerülni) ami nélkül azt gondolom hogy tudok élni, viszont a többiekhez hasonlóan szeretném ha lehet már előre tudni a negatívumokat, hogy én dönthessem el vállalom-e vagy sem.

  • Vektor_75

    csendes tag

    válasz Cathfaern #244 üzenetére

    Beletaláltál, nála a zsírmáj a mértéktelen alkohol és az emellé folytatott mértéktelen falási rohamok miatt jött össze.

    Amit az utánaolvasást követően írtál, számomra tökéletes magyarázat!

    köszönöm :)

    Hieronymus: mint írtam is a húsleves kocka nem nagy élvezet simán lemondok róla, hirtelen elfogadható megoldásnak tűnt. Valahol el kellett kezdeni na, köszönöm a tanácsot eddig sem fogyasztottunk sok leveskockából készült dolgot (konkrétan szerintem csak a rizst ízesítettük vele korábban), így más megoldást fogok keresni.

    Az NaCl KCl kombó amit Cathfaem is írt nem állt és ma sem áll rendelkezésemre B megoldásként (vagy csak én nem tudok róla hogy mi mindenben található meg).

  • Vektor_75

    csendes tag

    Újra itt, ugyan nem szóltam hozzá az elmúlt pár napban, ismét tök jó adalékokat találtam a topikban.

    köszönöm mindannyiótoknak!

    Amiért most mégis írok az az, hogy szeretném ha a feleségem is belevágna az étrend váltásba.
    Sajnos az általam fogyasztott "menü" nála kiveri a biztosítékot, hallani sem szeretne arról, hogy reggelire kolbászt és sajtot meg némi zöldséget (konkrétan paradicsomot) egyen magában. Nálam ez a kombó tök jó, de mint ahogy írtátok többen is, ami nekem jó, más lehet hogy behány attól hogy már csak látja/hallja ezt.

    Ha az eredeti cikkben volt több linkelés is külső oldalra ahol utánanézhettem volna ahelyett, hogy alternatívákat kérjek tőletek reggelihez, akkor előre is hadd kérjek elnézést.

    Kérlek segítsetek az ötleteitekkel amelyek reggelire beváltak nálatok.

    köszönöm,

  • Vektor_75

    csendes tag

    válasz Atlantis #370 üzenetére

    Azért azzal hadd egészítsem ki, hogy ha feleségednek nincs szüksége a fogyásra az nem kizáró ok, hogy "áttérjen" (kicsit ez pejoratív szó nekem) ha magasabb ch-val csinálja, akkor simán tudja a súlyát is tartani, mivel ez így étrend és nem diéta.

  • Vektor_75

    csendes tag

    válasz Cathfaern #390 üzenetére

    hejj, nagyon formában vagy ma a tőmondatokkal :)

    köszönöm a reggelivel kapcsolatos válaszokat mindenkinek!

    Valójában a kávé nálunk nem része a reggelinek, habár szokott feleségem capuccino-t inni, de az meg koffein mentes viszont tejjel csinálja. Van hogy erre jut csak idő és ennyi a reggeli, nálunk a hétvége csak amikor valódi reggelizésre jut idő, már ha a kolbász sajt sonka kombó nem számít annak :D

    A zabkása és egyéb tej alapú reggelik helyett sokkal inkább a kenyér alapú szendvics vagy péksütik (kakaós csiga, croissant) azok amelyek nála és a családban a gyerekeknél alapnak tekinthetőek, ezek helyett keresnék alternatívákat.

    újfent köszönöm előre is!

  • Vektor_75

    csendes tag

    Ismét tanácsért fordulnék hozzátok, hogy a szénhidrát célértéket elérjem.

    A cikk elolvasását követően elkezdtem tudatosan kizárni a korábbi szénhidrát forrásokat az étkezésemből, viszont a bevitt kalóriát csak becslésen alapuló számítással tartottam kontroll alatt.

    Ennek megfelelően természetesen a mérleg sem mutatott változást, ill. ha volt is inkább ingadozásnak mondanám amit láttam.
    A héten ebből következőleg elkezdtem írni hogy mit eszem pontosan (kalóriabázis) és az ott látottak alapján nem is csoda hogy nem kezdtem el fogyni.

    Aki belevágott abba hogy megreformálja az étkezését és súlycsökkentést szeretne elérni, mindenképpen használjon valamilyen trackert, amivel követni tudja a bevitt élelmiszereket.

    Valójában azért kezdtem írni a hozzászólásomat, hogy megosszam azt amit tapasztaltam a mérés során, konkrétan több nap is az esti vacsora megadását követően szembesültem azzal, hogy a bevitt zsírral és az ebből következő kalória értékekkel nincs probléma, a fehérje is magasabb mint ami a százalék alapján kellene, viszont a szénhidrát az általam kitűzött célértéket nem érte el. Ez nem volna önmagában probléma, mert mint éppen most megnéztem nem 20g volt a cél, hanem 38-40g közötti volt a százalékos alapon kalkulált érték.

    Volt olyan nap amikor nap végén a vacsora után a szénhidrát mutató még csak 17g-on állt. Most így visszaolvasva amit leírtam ez nem is olyan tragikus érték, mint ahogy akkor megéltem ezt.

    Száz szónak is 1 a vége, ha a nap végén azt látom hogy alacsony a bevitt szénhidrát mik lehetnek a lehetséges szénhidrát források amelyek más értéket nem visznek el túlzottan?

    Legközelebb igyekszem jobban előregondolkodni hogy mit eszem, nomeg hogy mit és hogyan írok le.

    Előre is köszönöm a segítségeteket.

  • Vektor_75

    csendes tag

    válasz Cathfaern #483 üzenetére

    A 20g amit a cikkben írtál, én úgy értelmeztem hogy a normál agyműködés miatt szükséges bevitel.

  • Vektor_75

    csendes tag

    Végigfutottam a kommenteket, látom sokan révbe érnek lassan, ami a súlyukat illeti.

    86-87 kg-ról indultam, most a pálinka és forraltbor kombók miatt 77-78 kg vagyok. Magasságom alapján a 77 kg a normál alkat felett van már, tény hogy van még a hasamon zsír, de tartok tőle hogy ezt már nem fogom tudni csak étellel ledolgozni.

    Az étrend váltásnak köszönhetően én is elérem lassan azt a célul kitűzött kilógramm értéket.
    A múlt hét végén előkotortam a szekrényből a motoros nadrágomat, és nem csalódtam. :) Amit a mérleg is mutat és nyilván én is észrevettem hogy kissebb lett a hasam. A tavaly még pocakbehúzósan gombolható nadrág, immáron simán gombolódik sőt még szorosabbra is kell húzni rajta.

    Királyság!!

    Visszaemlékezvén az eredeti bejegyzésre, mintha az rémlene, hogy a fogyás idejére bármilyen összetételű zsír mehet mivel úgyis el lesz égetve maradéktalanul.

    Ha viszont már nem szeretnék fogyni, és ebből fakadólag akár tartélkolhat is a szervezetem zsírt, akkor mik azok amelyek jók erre a célre és melyeket kell kerülni? Telített zsírsavakat kell kerülni ha jól rémlik, de cirka milyen ételekre gondoljak?

    Előre is köszönöm a tippeket!

  • Vektor_75

    csendes tag

    válasz Cathfaern #652 üzenetére

    Ok, megpróbálom. Sajnos nem lesz mivel összehasonlítani mert csak vért adok, de az meg hiába jár laborban engem nem értesítenek a tartalmáról.

    köszi!

  • Vektor_75

    csendes tag

    válasz nbg #658 üzenetére

    Ez aztán az elhivatottság :R

    Mondjuk a kávés szertartás amit leírtál nálam kb. ugyanígy zajlik, a 99%-os csokit leszámítva. Én is csak a gyengébb "takarmány" csokoládékat fogyasztottam korábban, most 75-85% az amiből 1-1 kocka befigyel a kávé mellé.

  • Vektor_75

    csendes tag

    válasz tlac #673 üzenetére

    A munkahelyi menza és úgy általában a kollégákkal a közös étkezés valóban nem olyan egyszerű mint keto nélkül.

    Én az alábbiakat szoktam preferálni mivel saját tapasztalatból rá kellett jönnöm, hogy nem fogok fogyni ha nem figyelek oda ezekre:
    ha lehet előre átnézem hogy mi fog várni a rám a menzán, és megpróbálók A és B tervet felállítani ha esetleg elfogyna már valami.

    Szóval ha van olyan főétel ami tartalmaz annyi zsírt ami elegendő lenne, akkor azt választom (ez a legritkább eset)
    Csésze húsos leves minél zsírosabb, de akár krémleves is jó lehet, plusz valami natúr hús(általában csirkemell).
    Ha nincs olyan hús alapú főétel ami vagy a fehérje vagy a zsírt nagyjából fedezné viszont van olyan leves ami kellően tartalmas akkor abból választok egész adagot.

    Vagy ha leves nincs olyan akkro 2 szelet a húsból köret nélkül, és este "pótlom" azt amit délben nem tudtam megoldani.
    A reggeli esti étkezés általában hideg étel szokott lenni, habár a keto-s pizza felfedezése óta már 3 alkalommal is elkészítettük otthon (köszönet ismét azoknak akik révén ez eljutott ide a fórumba!)

    A bő zsírba sütött (relatív hogy kinek mi a sok) rántottát próbáltad már vagy csak úgy gondolod hogy nem menne? Én korábban még keto előtt többször is sütöttem gyerekek miatt szalonnás rántottát amitől kenyérrel/kiflivel/zsemlével fogyasztva nekem is fájt a gyomrom, sőt úgy éreztem hogy egy követ varrtak a gyomromba. Ketos módon ugyanezt most paprika/paradicsom (végső esetben uborkával) és sajttal eszem. Hasfájás nélkül.

    Azt írod hogy szénhidrát alapú alapból az étrendetek, nos korábban az enyém is az volt. Többször is szerepelt már itt, hogy akkor válaszd ezt az étrendet ha alapvetően komfortos az neked amit ezzel vállalni készülsz. Ha nem szoktál zsírosabb ételeket enni vagy a szalonna kolbász sajt kombó hallatán már felfordul a gyomrod akkor elképzelhető, hogy nem ez lesz a te kedvenced.

    Korábban én is vevő voltam a minta étrendekre nem a betűre követés miatt hanem úgyanúgy mint ahogy te is írtad, az ötlet merítés miatt. Én sokféle dolgot kipróbáltam október óta, ami nem esett jól azt dobtam, ami bevált abból többször is eszem egy héten.

    @Cathfaern : a kolbász, szalámi a feldolgozott ételek közül (ha a darálás miatt már annak számít) azért közelebb áll a jóhoz mint bármelyik felvágott nem?

  • Vektor_75

    csendes tag

    válasz tlac #677 üzenetére

    szerintem nem a zsírtatalommal lesz itt alapvetően a gond, hanem a szénhidráttal
    legtöbb helyen, amiket adnak a menüben, azokból ha nem eszem meg a köretet (ami többnyire krumpli vagy rizs valamilyen formában, esetleg főtt tészta), akkor kb. az adag fele ott maradna

    Sajnos ez a rész kimaradt a hozzászólásomból pont, annyi mindent akartam írni.
    Ez így van ott fog maradni a tányérodon, vedd figyelembe amikor kitalálod hogy mit tudsz enni aznap ebédre a menzán, hogy a húsleves akármennyire jól is néz ki a cérnametélttel meggyűlik a bajod azt nehéz nem megenni a levesben. :)

    Viszont a gulyásleves amit tegnap ettem tök jó volt, hiszen a krumplit vagy éppen a csipetkét egy másik levesben szintén ott lehet hagyni csak kicsit tökölősebb így megenni, mintha nem válagotatnál.

    Jellemző hogy pont a magas szénhidrát tartalmú ételekből van nagyobb választék, mivel a mai napig a sovány húsok előnye van a fejekben, hogy az egészséges de csak kevesen gondolják végig hogy egy milánói borda kenyérrel (!!!) az durvább a szervezetnek mintha kanállal ennéd a zsírt (persze csak a példa kedvéért)

    jól értem, hogy ugyanazt a zsíros rántottát kenyér nélkül most hasfájás nélkül megúszod?

    Igen jól érted, így történik minden szombat és/vagy vasárnap reggel a lányom kérésére ez a bázis reggeli. Csak ő zsemlével eszi, én meg zöldséggel és sajttal.

Új hozzászólás Aktív témák