Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Auratech

    őstag

    válasz D1Rect #521 üzenetére

    Nem. Egyszerűen nem fogyok. 176 cm magas vagyok és 93 kiló. 20 éve. nyáron több a felesleg rajtam, télre majdnem lecsúszik. Nem nézek ki dagatnak. :) és pocakom sincs. sportfóka vagyok, gyorskorcsolyás lábazattal..
    Most az a cél, hogy a hátam után a mellizmaimat is visszaépítsem a kívánt mértékben. csak annyira, hogy állandó legyen.. Ehhez semmi más nem kell, csak a jól célzott terhelés. (2x 25 perc naponta. fekvenyomás-tolódzkodás 3-mas szuperszetben húzódzkodással..) A másik a naponta 2x14 km bicajozás. Az egyik 20-as, a másik 30-cas körüli átlaggal. Mellette van alkalmanként úszás..
    Focizni nem szoktam. Ennek köszönhetően 47 évem mellett kiváló állapotban vannak a térdeim, bokám..
    20-as testzsír százalékkal kábé 85 kiló lennék. A fiam 17-sel 79kiló és superman-klón.. Apukája kábé pihentetett gladiátor alkat..
    A kajára egyszerűen már nem figyelek ketós módon. Kenyér, köret, cuki, nem is tudom mik, nincsenek. A húson a panírt megeszem, a főzelékeket is néha.. Alapjában véve zöldséget eszem hússal, sajttal tojással. tofut, gombát. Sok olívaolajat fogyasztok a salátákon. Ami alatta marad, megiszom. Nem eszem sokat.. Amennyi ch-t fogyasztok, avval be sem tudnék tekerni reggel.. Valamiből mégis kipörög a nap..
    Ma kovászos uborka, camembert sajt, jégsaláta, majonéz, natúrhús, paradicsom, vagy húsleves zöldség rengeteg főtt hússal..

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák