Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatallerror

    addikt

    én kicsit lusta vagyok már a pc-hez... telepítsd fel, frissíts drivert, jelentkezz be 4 helyre h eltudd indítani a játékot de még lehet akkor is hibaüzit dob a steam v inkább az origin stb... eléggé alkalmi játékos vagyok én már ahhoz h ennyit szarakodjak h játszani tudjak ezért most már 90% h veszek 1 konzolt és ennyi....aztán a nagyon kevés pc exkluzív játékhoz (konkrétan csak a simcity érdekel ami csak pc-s) meg elég 1 átlagos játékgép...

    hiába lesz tudásban hasonló, a ps4 gddr5öt használ a közösben ami még a ddr4-nél is gyorsabb lesz...na meg az 1 adott hardver jó api-val... hiába lesznek jó pc-s hardverek ha az api így korlátoz.
    én úgy tudom h john carmack-et se a ms se a sony nem fizeti a véleményéért és ha ő neki tetszik a ps4 (xbox hardvere is hasonló lesz szóval az is fog neki) akkor az biztos jó is. még a jelenlegi xbox-on is nagyon szép a crysis 3, egyedül a low res textúrák szembeötlőek és egyes független fejlesztők szerint 8x-10x erősebb a next gen és amit láttam a ps meetingen úgy el is hiszem h a lehetőség adott jó játékokat csinálni többi a készítőkön áll.

    szerintem ez a kaveri apu is kihasználatlan lesz 1 darabig....

    #2) atti_2010: nem bírtad ki igaz? :B

    [ Szerkesztve ]

    don't tell me what i can't do!

Új hozzászólás Aktív témák