Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz Zimmy88 #23 üzenetére

    Hát most mit mondjak? Nekem ne legyen 2centinél vastagabb egy TV és kávája se legyen 2014-ben :)
    Nekem is van egy TV-m, ami 80ezer körül van ma, de nem most vettem hanem 5-6 éve már, azaz ma nem adnék egy ilyenért újonnan 80-at az biztos :N
    Én nem nézek le senkit, de ha már egy 4K TV-ről szóló topicban vagyunk, akkor ne nézzük már a múlt csodáit, jó hogy nem CRT tévékről beszélünk :)
    A mai új tévéken a net lehetősége nagyon is hasznos, mert ha nem a gép előtt görnyedek, hanem fekszek este és tévézek, akkor igen kényelmes rákeresni valamire ott fekve, vagy skpye-on felhívni valakit. Mellesleg agyon lehet tömni játékokkal, és egy gyerek nagyon is el tud lenni vele, amikor úgy működik, mint egy kinect. Persze én is elvagyok néha pár felnőttel a különböző játékokkal.
    Haladunk a korral...10 év múlva már elvárom, hogy az utcán bárhol, bármikor online legyek mondjuk egy Google Glass-hoz hasonló eszközzel. Ha mindenki magasról tenne mindenféle fejlődésre, akkor most mehetnél te is, én is bunkóval agyonverni a mammutot, hogy legyen mit zabálni a falunak :))

    4K-ról meg tök mindegy, hogy TV-ről, vagy monitorról beszélünk, mert egyelőre a jövő zenéje. Nem kapható elfogadható áron (nem 50ezerre gondolok, hanem mondjuk 250-300) úgyhogy még jó ideig nem lesz egyikünknek sem szerintem.

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák