Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz zoo8800 #45 üzenetére

    nekem AC freezer 7 prom van, az kb a TX2vel megy egy szinten. és megállt 4.5kból 3 hónappal ezelőtt (bementem az első boltba és megvettem, szóval lehet olcsóbban is megkapható, nekem nem volt időm utánnajárni). egy quadot elbír bizonyos szintig.

    más:
    a Thermalright termékeket meg ne keverjük ide... az kb olyan lenne, mintha a fast&furious következő részében egyszercsak megjelenne a Schumacher egy Porsche 911gt2vel, és kihívná a gyári új Mustangban ülő főhőst egy versenyre... a TR IFX14 3-4V közé húzott 2000rpmes ventikkel veri hőmérségletben az AC7prot. ja és ekkor már hangja sincs. de, az a hűtő magában 15-20k, amire még nem árt némi rendes venti is (ultra kaze/sunon/sflex/papst/noctua felhasználásfüggően, namármost ezek árából már majdnem megáll az AC), és akkor még kéne valami ház is amibe belefér... értsd, a CM690 ben felül oldalt és hátul is 2-4mm volt a szabad hely. ja meg polírozni se ártana, mert az a TRnél sose jön össze;]

    hameg 6-8k, akkor annyiért már ott az Xigma S123, ill kicsivel drágábban az S124, és azok a low/midflow ventikkel szerelt TRU(E) hűtőkkel még bírják az iramot (mivel nem cserélhető a ventijük, értelemszerleg nem lehet rájukdobni egy ipari papst/sunon 120x38ast 200-300m3/h légszállítással... azok se forognak 3-4knál többet:DDD).

    illetve ott a mugen2, arról azt olvastam eszméletlenül olcsó és valami brutális teljesítménye van, csak kérdés, hogy Magyarországon végül mennyiért lehet beszerezni.

    szal szépek meg jók ezek, speciális esetekben pedig akár még értelmük is lehet (alacsony ház), csak általánosságban van ezeknél jobb.

    tesztért mindenesetre nagy köszönet, már hiányoltam a hűtőteszteket :R

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák