Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz erdoke #17 üzenetére

    Megy a marketing duma ezerrel. 2500 Hz-es képfrissités?

    Pedig valóban annyi, csak ez nem azt jelenti, hogy a valós képkockákból is ennyi van (az ugyanúgy 100-200-nál [USA/Japán 120-240], mint az LCD-knél), hanem a jobb színkeverés érdekében finomítják a PWM-ezést.

    "A médialejátszó is arra jó, hogy a specifikációs listán ki lehessen pipálni, egy átlagos 23.976-os mozifilmet képtelen kadencia helyesen lejátszani. :U (Nem csak a Panasonicl, a többi se.)"

    Panasonicot még nem próbáltam, de Philipseket és LG-ket igen (alsó-közép kategóriásakat), semmi gond sem volt a 23,976 fps-sel.

    Az IPS-Alphát nem nevezném olcsó gagyinak.

    (#12) szab.tam: Nem tudom, az honnan jött, én Brad Pittel láttam egy ilyesmi képet, úgyhogy az ugrott be. (Kicsit még hasonítanak is.)

    (#22) Miért rúgnák ki a konkurenciától? ;)

    (#28) Ratman: Te most miről beszélsz? Teljesen logikus, amiket a pali mondott.

    (#33) hibavissza: Így van, nem véletlen, hogy ők is állnak át IPS-re (csak máshogy hívják).

    (#34) Ratman: Már megint félrebeszélsz, az IPS-Alpha a legjobb IPS a piacon. (Csak kár, hogy nem minden LCD készülékbe ilyen kerül.)

    Más kérdés, hogy a háttérelektronika néha hagy némi kivánnivalót.

  • Champipi

    senior tag

    válasz erdoke #17 üzenetére

    "LED tévé" már a múlté, most a "Smart" TV a menő a "parasztoknál". ;]

    Amúgy meg örülök, hogy a nagy plazma gyártó végre behajolt az LCD-nek. Minek erőltetni a vibráló plazmát? :D

Új hozzászólás Aktív témák