Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zso2

    őstag

    válasz Malachi #233 üzenetére

    Picit késői válasz de, most találtam ide..:
    Nekem semmi, csak válaszoltam, mert sokan olyan könnyen lefikáznak egy jó terméket (mert INTEL) ,pedig ennél jobbra nem is sikerülhetett volna, gyorsabb, jobb keveset fogyaszt. Mi kell még nem értem?

    #232 szunya1:De lehet,hogy nem is azoknak akik nem nyúlnak magukhoz egy egy benchmark eredmény láttán és nem színes grafikonokat nézegetnek óránként és nem számolgatnak ezredmásodperceket csak szimplán használják a gépüket :D
    1. Kíváncsi vagyok ,hogy a Buldózer-nél is ez lesz a kommented ?
    2. Írd fel már valahova,hogy aki ilyen szintü cpu-kat vesz az nem is azért veszi,mert 100%-ig kihasználja(mert ugye mindig ez a téma,ha egy erős cpu kijön) , hanem ez egy hobbi, vagy egy jó dolog, érzés,hogy van kakaó a gépében, még ha csak pár mp-t nyer a win betöltésénél is pl. ..
    Különben, ha mindenkinek éppen olyan erős gépet venne , amilyen kellene, akkor még mindíg az öreg Pentiumok korszakában tartanánk, ugye a legtöbb home user netezik csak.. :) max flash játékok..

    [ Szerkesztve ]

    Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

Új hozzászólás Aktív témák