Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz spammer #164 üzenetére

    Elő, mert attól, hogy nyilvános, nem biztos, hogy mki mindent annyira nyomon követ, lásd múltkor vmi sokéves sebezhetőség volt benne, amire senki nem figyelt oda. Az, hogy van-e egyes kiadásokban backdoor, nehéz bizonyítani, de ki tudja...?

    (#180) hallador: nem a sebeshetőség volt abban a hsz-ben a téma, mert az mindegyikben van. Hanem felhoztad nagy hévvel, hogy minek ez a 10-es, meg micsoda dolog, hogy X GB helyet foglal. Igen, van egy-néhány olyan paraméter, amiben jobb a másik platform rendszere. Viszont támogatottság terén ott a nagy hiányosságok, ami szintén nem piskóta. Na meg ugye kiknek mi áll kézre, mert a tömegeknek általánosan inkább a Windows.

    "meg esetleg valaki nem csak Office-t hanem egy Adobe valamilyen csomagot felpakor, hopp 45 GB-nél tartunk."
    Ez így kicsit csúsztatás, mert az alaprendszer és pár könnyű program tárhelyfoglalásáról volt szó és az akár 20 GB-on is elfér, nálam most 18.2 GB. Evidens, hogy ha megpakolod combos programokkal, akkor nő a mérete. Ennyi erővel vki játékokat, tervezőprogramokat tesz fel, máris akár 100 GB+ partíció is kellhet. De nem hiszem, hogy hasonló szoftverekkel telerakva, a másik platform rendszere is megáll 10-20 GB-nál... :U
    Viszont, nem mki használ ilyeneket, normál MSO helyett, ott az MSO 365, ami jóval kevesebbet foglal, vagy éppen LO.
    "SSD kell minimum hogy élvezhető sebességgel működjön"
    Ez szubjektív. Én nemrég 2,5" USB 3.0-ás, 7200-as külső vinyóra raktam fel és élvezhetően (nekem) ment, de 5400-as notivinyóval is elmegy. SSD meg mindegyik OS alá jól jön, nekem az a véleményem. HDD-ről pl. egy Mint is tetű lassan bootol be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák